reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Cześć dziewczyny!

Ostatnie tygodnie były serio ciężkie, ale udało nam się dotrwać do momentu, gdy staliśmy się 5 osobową rodzinką.

Dzisiaj o 12:54 na świat przez cc przyszedł synek, Richard Alexander William Albert. Trzy minuty później powitałam na świecie najmłodszą, Mathilde Anne Mary Victorie.

Jestem taka szczęśliwa, że już są tutaj.
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Ostatnie tygodnie były serio ciężkie, ale udało nam się dotrwać do momentu, gdy staliśmy się 5 osobową rodzinką.

Dzisiaj o 12:54 na świat przez cc przyszedł synek, Richard Alexander William Albert. Trzy minuty później powitałam na świecie najmłodszą, Mathilde Anne Mary Victorie.

Jestem taka szczęśliwa, że już są tutaj.
Ściskam Was. Dużo zdrowka dla maluszkow. Wracaj jaj najszybciej do formy. Gratuluję...dałaś czadu[emoji7][emoji4]
 
Chrząszczyk, póki co ogarniam bez problemu, ale u nas ferie teraz były. No i siedzę w domu, prawie nie wychodzę.
Teraz muszę się jakoś zorganizować od nowa bo zaczyna się szkoła, przedszkole, no i wstyd, że na spacery nie chodzę, bo i młody i ja tego potrzebuję.
Tadek sporo śpi, choć powoli robi się bardziej kontaktowy, roboty przy nim nie za dużo, tyle co czas zabiera bo jednak karmienie trwa swoje :-) Zobaczymy czy to się zmieni gdy zacznie wymagać więcej uwagi.
A czytałyście artykuł, który był niedawno na bb? Wg niego najbardziej zestresowani są rodzice trójki dzieci, a najmniej czwórki . . . Tego się trzymam :-)
 
Chrząszczyk, póki co ogarniam bez problemu, ale u nas ferie teraz były. No i siedzę w domu, prawie nie wychodzę.
Teraz muszę się jakoś zorganizować od nowa bo zaczyna się szkoła, przedszkole, no i wstyd, że na spacery nie chodzę, bo i młody i ja tego potrzebuję.
Tadek sporo śpi, choć powoli robi się bardziej kontaktowy, roboty przy nim nie za dużo, tyle co czas zabiera bo jednak karmienie trwa swoje :-) Zobaczymy czy to się zmieni gdy zacznie wymagać więcej uwagi.
A czytałyście artykuł, który był niedawno na bb? Wg niego najbardziej zestresowani są rodzice trójki dzieci, a najmniej czwórki . . . Tego się trzymam :-)
Muszę koniecznie przeczytać bo póki co należę do tej zestresowanej grupy...[emoji1787][emoji1787]
 
Cześć dziewczyny,
jestem na etapie myśli o 3 dziecku, z jedej strony chcę z drugiej są obawy, robię nawet listę plusów i minusów hehe..mam 6 letnie bliźniaczki, sama mam 32 lata. Trochę zaczynam się nudzić :D dzieci same się ogarniają, bawią itp..mąż jest za 3 dzieckiem. Pracuję na etacie, też z dziećmi. Czekałam na moment kiedy będę bardziej wolna a mi się tęskni do maluszka...jak się żyje z trójką? Czy może to niewłaściwe pytanie..każdy ma inną sytuację oczywiście..chce ale mam masę obaw.
 
reklama
A czytałyście artykuł, który był niedawno na bb? Wg niego najbardziej zestresowani są rodzice trójki dzieci, a najmniej czwórki . . . Tego się trzymam :-)
Ciekawe. Ale coś w tym jest bo znajome bardziej wielodzietne potwierdzaja. Mam nadzieje ze sie sprawdzi od lipca hah
 
Do góry