reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Spokojnie można ten antybiotyk bez obaw. Można też ibuprofen przeciwzapalnie no i kapuche ;) Oby szybko minęło.
A jak poza tym sobie radzicie?
 
reklama
MamaStacha polecam kapustę! U mnie działała bardzo szybko, a amotaks możesz brać. Ja tez karmie i właśnie przyjmuje teraz ten antybiotyk..
 
Muzeum ognia w Żorach jest, nie daleko Miasteczka TwinPigs.

Na zapalenie to dzieciak do cyca i kapucha+ leki.
 
Cześć dziewczynki :-)
Wracam do żywych. Dzięki za rady i troskę. Gorączka ustąpiła, ale po dwóch dniach 40 stopni boli mnie głowa, chyba mi się coś w głowie zagotowało, no cóż, będę głupsza, trudno. Piersi z dnia na dzień coraz mniej bolesne. Byłam dziś na USG i stanu zapalnego ani zatoru nie ma.
Ale pojawił się nowy problem. Młody po tych kilku dniach spędzonych ze mną w łóżku strasznie się rozbestwił i non stop "musi" czuć drugą osobę (na szczęście udaje się bym to nie musiała być ja). Jak go teraz odzywczaić? Inaczej nic w domu nie zrobię. A czytałam ostatnio artykuł, o tym, jak to nie powinno się pozwalać dziecku płakać bo to źle wpływa na jego psychikę . . .
 
Pewnie ma skok. Minie mu. W chustę go ;) A artykul ok o ile odnosi sie do usypiania i zostawiania do wypłakania.
 
Cześć dziewczynki :-)
Wracam do żywych. Dzięki za rady i troskę. Gorączka ustąpiła, ale po dwóch dniach 40 stopni boli mnie głowa, chyba mi się coś w głowie zagotowało, no cóż, będę głupsza, trudno. Piersi z dnia na dzień coraz mniej bolesne. Byłam dziś na USG i stanu zapalnego ani zatoru nie ma.
Ale pojawił się nowy problem. Młody po tych kilku dniach spędzonych ze mną w łóżku strasznie się rozbestwił i non stop "musi" czuć drugą osobę (na szczęście udaje się bym to nie musiała być ja). Jak go teraz odzywczaić? Inaczej nic w domu nie zrobię. A czytałam ostatnio artykuł, o tym, jak to nie powinno się pozwalać dziecku płakać bo to źle wpływa na jego psychikę . . .
Super że przeszło.
Może małemu jakieś piosenki albo szumisia. Czasem pomaga przepocona koszulka mamy.
 
Witam serdecznie!
Czy ktoś jest nie wpisany na listę? Piszcie aktualizację np. wiek, liczba dzieci itp.
Ja już swoje dane zaktualizowałam :-)

Ferie zimowe się kończą. Wiosna idzie!

Mamusie młode i ciężarówki jak się czują?5

U nas: z nowości to najmłodszy gubi mleczaki, zerówka zaprasza. Niby trzecie dziecko a emocje takie same.
 
reklama
Witam serdecznie!
Czy ktoś jest nie wpisany na listę? Piszcie aktualizację np. wiek, liczba dzieci itp.
Ja już swoje dane zaktualizowałam :-)

Ferie zimowe się kończą. Wiosna idzie!

Mamusie młode i ciężarówki jak się czują?5

U nas: z nowości to najmłodszy gubi mleczaki, zerówka zaprasza. Niby trzecie dziecko a emocje takie same.
U nas podobnie. Jeden juz stały wychodzi, a drugi już się rusza. Już wróżka zębuszka wpadła nocą do syna[emoji38][emoji4]
W Szczecinie juz są krokusy, a w lubuskim można spotkać bociany.
 
Do góry