reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

No też mam taką nadzieję, troszkę to zmieniło nasze plany, bo chcieliśmy wpierw coś kupić bo na wynajmie jesteśmy... zanim pojawi się na świecie musimy to załatwić, będzie lżej wtedy napewno. I płacić na swoje a nie komuś.... Także oby się udało.... :) no i trzeba auto zmienić bo już się naszym nie zmieścimy....
 
reklama
No też mam taką nadzieję, troszkę to zmieniło nasze plany, bo chcieliśmy wpierw coś kupić bo na wynajmie jesteśmy... zanim pojawi się na świecie musimy to załatwić, będzie lżej wtedy napewno. I płacić na swoje a nie komuś.... Także oby się udało.... :) no i trzeba auto zmienić bo już się naszym nie zmieścimy....
My mieszkanie ogarnelismy rok temu... Ą teraz czeka nas zmiana auta... Ale to dopiero w okolicach wakacji na razie ż noworodkiem nie wybieram się dalej jak.do lekarza...
A macie jakieś pomysły na auto?
 
Ja powiem że espace nie wzielabym nawet za darmo bo nie lubimy Renault, i ich elektryka uciążliwa...
@Sopek A smax jest 7 osobowy. Akurat byśmy nasze zamienili bo w tej cenie chodzą z 2008 rocznika smaxy co nasze bmw i w tym samym wyposażeniu. :)
 
@Heda a no ja mam rodzinę ponad 400km stąd więc auto przydałoby się zmienić, a myślimy o fordzie smax
Ja mam do rodziny 700km... Ale nie wybieram się tam przed wakacjami. A dzidzia pojawi się za jakiś miesiąc...
Mi się nie podoba większość 7os aut. Mają te siedzenia w bagażniku. Już pominę fakt że nie ma gdzie bagażu upchnąć, ale te dzieci siedzące na tylnej szybie w razie wypadku...... Nawet nie chce myśleć....
Chyba jedynie te amerykańskie auta mają jakąś strefę zgniotu z tylu, a nie od razu siedzenia.
 
Heda to fakt, ale jak nie takie to już chyba jakieś mini busy tylko?

Aguuu my mamy 5 siedzeń, kierowca, pasażer i trójka dzieci z tylu i mega wielki bagażnik, jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Można jeszcze dwa siedzenia zamontować i wtedy nie ma bagażnika i tak jak Heda pisze już niw tak wygodnie i bezpiecznie..

Liza ale ten smax ma w bagażniku siedzenia chyba inne niż pozostałe? Mąż coś mówił ze na dłuższa podróż moze już być tak niewygodnie ale sama nie wiem ;) tez kiedyś myśleliśmy nad tym autem
 
reklama
Trochę problem z fajnymi autami na więcej jak 5 os. I jeszcze by do niego weszły foteliki i bagaże... plus wózek... To juz chyba w autobusy trzeba celować[emoji28][emoji28]
 
Do góry