reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Niestety, mój mąż mówi, że dla większych rodzin tylko bus...efektu wow nie ma, wygląd szału nie robi niestety ale tak jak pisałyście: w przypadku wypadku zdecydowanie bezpieczniej. No i jest gdzie się zapakować.
 
My już dawno mieliśmy kupić większe auto Ale wybór praktycznie zerowy i na razie bujamy się z naszą osobówka. Póki co jest nas 5, starsza rzadko z nami jeździ ma swoje sprawy, więc póki co jeździmy w zmiennym składzie. Ale myśląc o wakacjach.... przydało by się jakoś zapakować i gdzieś z tego domu w komplecie wyruszyć. Nawet odwiedzić babcie... Póki co i tak jestem sama z dziećmi więc nawet nie mam jak się rozejrzeć za autem...
 
Trochę problem z fajnymi autami na więcej jak 5 os. I jeszcze by do niego weszły foteliki i bagaże... plus wózek... To juz chyba w autobusy trzeba celować[emoji28][emoji28]
Ewentualnie kiedy gdzies sie wybiwramy to rzeczy kurierem przesyłać na do celowy adres, a rodzinka w auto i na miejsce[emoji38][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]dobrze, że nasza córka juz dorosła to nigdzie z nami nie jezdzi i mam ten problem z głowy.
 
Ewentualnie kiedy gdzies sie wybiwramy to rzeczy kurierem przesyłać na do celowy adres, a rodzinka w auto i na miejsce[emoji38][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]dobrze, że nasza córka juz dorosła to nigdzie z nami nie jezdzi i mam ten problem z głowy.
No moja też rzadko. Ale dobrze mieć 2 miejsca ekstra...
 
Witanko!

@MamaM123 Fajnie, że dołaczyłaś! Rozgość się!

Uzupełniał tabelkę, jest nas już 21!

Jak wam mija poranek?
U nas pochmurno, ale 7 na plusie więc luz. Dwoje dzieci już poza domem. Została córcia, która idzie na basen i na później ma więc je śniadanie sobie i top model ogląda. Ja już druga kawa bo rano ok. 6 już na nogach i nieprzytomna.

Pozdrawiam!
 
Hej.
Dziewczyny w szkole , Igi w zerówce a ja w pracy czekam na dzwonek taka cisza przed burzą :)
Co do aut to my mamy opla zafire zagazowaną ,bardzo pojemna ,siedmio osobowa . Lubię jeździć tym autem ale mój mąż to już znowu chce jakieś inne.....ale odmawiam :)
 
reklama
Hej! Witaj:)

Mój tez ciagle kołuje nad zmiana ale ja mam ostatni głos :D poza tym chcemy tez większe mieszkanie kupić wiec mamy pilniejszy wydatek niż auto ;)
 
Do góry