reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Strajkują, choć jeszcze nie wiem jak to w praktyce będzie wyglądać. Nie protestowo, ale przez egzaminy od 10-go do świąt nie ma lekcji i świetlicy... Dziecko będzie zadowolone... :D A w przedszkolu zobaczymy co wymyślili w ramach protestu.
 
reklama
Mi ten strajk akurat był by ma rękę [emoji23][emoji23][emoji23]
Jeszcze sie nie rozpakowałam... a wrazie akcji nie mam z kim zostawić maluchów więc gdyby byl strajk to młoda w domu...
 
U na też strajkują, i przedszkole i szkoła. Odwołano lekcje i wszystkie zajęcia popołudniowe, które odbywają się w szkole. Swietlica też zamknięta, brak busa dowożącego dzieci i jak się domyślam obiadów opłaconych też nie będzie.
 
Właśnie dostałam wiadomość na e dziennik że w poniedziałek szkoła i przedszkole zamknięte więc ja mam też wolne :)
 
My na szczęście przedszkole (jako jedynie w mieście) działa i nie strajkuje. Uf..
Za to szkoła do odwołania nieczynna, świetlica też ... Nie wiem jak oni sobie to wyobrażają, że co z tymi dziećmi rodzice zrobią...wszyscy urlopu nie dostaną...
 
Ja dzieci w szkole jeszcze nie mam, ale przedszkole działa normalnie. Tylko, że to nie jest samorządowe to może dlatego;)
 
Już wiem, że i w przedszkolu i w szkole strajk więc są zamknięte. W szkole, nawet jeśli się skończy, córka nie ma zajęć, bo egzaminy, więc do Świąt jest w domu.
 
reklama
@Heda jak na froncie? :)

Moich dziś roznosi. A nawet wyjść z domu nie mam jak bo po pierwsze praca a po drugie średnia jest chora. Dobrze starsza sama sobie przed blok wyjdzie to choć ona zadowolona.
 
Do góry