reklama
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Rodzinnych, pogodnych, pełnych harmonii i miłości. Niech wszelkie trudności odejdą w zapomnienie, a towarzyszy Ci uśmiech, radość i spełnienie. ania ślusarczyk i team babyboom

DUŻE RODZINY 3+ część 2

netka.

Fanka BB :)
Miasto
Miasto Kościołów
Rozwiązania
0
Dobra dziewczyny... jestem już rozpakowana... po blyskawicznej akcji między 22 a 24
Po 22 weszlam na izbe przyjęć standardowe papiery ktg z ktorego uciekłam po 5min bo nie dałam rady leżeć zaprosili mnie na badanie ledwo weszłam. I od razu panika położnej... nie przyj, nie przyj bo już główka wychodzi... exprespwy transport na porodówke i 3 skurcze parte... po ktorych pojawiła się nasza gwiazda o 23.30 mogliśmy sie juz tulić...
Mała ma59cm i 3600g. Szukamy.imienia...
Gratuluję nowego członka rodziny i szybkiego porodu. :biggrin2:
Życzę równie szybkiego powrotu do formy.:yes:

Wow! GRATULACJE @Heda !
Ale akcja szybka! Super!

U nas po staremu..strajk, dzieci w domu. Mojego męża rozłożyło ale jest ciut lepiej.
Moja suszarka była na serwisie...co za ból jak jej nie miałam.

Końcem kwietnia mamy z mężem 13 rocznicę ślubu.
19 lat jak się znamy a 18 jak jesteśmy razem.
A u Was jak rachuby?
U nas trzeci dzień egzaminów u syna, który wczoraj skończył 15 lat. Młodszy za dwa tygodnie kończy 10 lat.
W czerwcu 16 rocznica ślubu a jesteśmy ze sobą od ponad 20 lat. :biggrin2:
Boziu, ale młoda jestem. :wink:

reklama

Dominika81

Moderator
Rozwiązania
0
Hej. Dawno mnie nie było. Pewnie mnie nie pamiętacie ;)
Odkąd wróciłam do pracy to dni gnają jak szalone i nie ma na nic czasu. Trzeci dostał się do przedszkola od września, a na razie razem z czwartym są głównie z opiekunką jak ja jestem w pracy. U nas szkoła prywatnąma więc przeboje ze strajkiem nas ominęły.

Heda gratulacje :) co za ekspresowy poród

Mama Stacha

&Franka&Janka
Miasto
Żyrardów
Rozwiązania
0
Heda GRATULACJE!!! Jaka długa, modelka będzie!!! Imię wybrane?

U nas też strajk, nawet treningi odwołane bo orlik zamknęli. A dzieci momentami doprowadzają mnie do szału, wywożę na następny tydzień do babci bo moje zdrowie psychiczne jest zagrożone.

Aguu

Rozwiązania
5
U nas jesienią 10 rocznica ślubu. A od bycia razem 13. Ale to leci.... Po sobie lat nie czuję ale patrząc na dzieci szok... ;)

Ileż jeszcze zamierzają strajkować? Potem będzie panika ze materiał nie zrobiony...

mamunia86

Rozwiązania
4
Hej,

Ja też nie wiem ile jeszcze zmierzają strajkować ale z każdym dniem coraz bardziej upewniam sie w przekonaniu, że nie chcą dobra ucznia a swojego...

Heda

Rozwiązania
0
Hej,

Ja też nie wiem ile jeszcze zmierzają strajkować ale z każdym dniem coraz bardziej upewniam sie w przekonaniu, że nie chcą dobra ucznia a swojego...
U nas powiedzieli ze do szkoły po swietach 23 czy 24... nie pamiętam.

Aguu

Rozwiązania
5
U nas część nauczycieli wraca od pon do przedszkola więc będzie otwarte. W szkole wolne do świat nawet jesli skoncza strajk, bo egzaminy a co dalej to nie wiadomo.

reklama

mamunia86

Rozwiązania
4
U nas dalej pisze "do odwołania".

W tym roku typowo świątecznych porządków nie robię. Ogarniam zwykle, okna podmyłam tylko i fronty szafek i tyle. Dekoracje zrobię też i już.
Zimno u nas jak nie wiem, jak tak dalej pójdzie przeprosiny się z zimowymi rzeczami.

@Heda i reszta świeżych mamusie, co u Was?