reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

U nas dalej pisze "do odwołania".

W tym roku typowo świątecznych porządków nie robię. Ogarniam zwykle, okna podmyłam tylko i fronty szafek i tyle. Dekoracje zrobię też i już.
Zimno u nas jak nie wiem, jak tak dalej pójdzie przeprosiny się z zimowymi rzeczami.

@Heda i reszta świeżych mamusie, co u Was?
U nas tez zimno ale juz nie aż tak żeby zimówki wyciągac. Tez czekamy na słonko i trochę nam się coś dłuży.
Strajk jak chyba u każdej z nas. Najstarszy z synów cieszy się z obrotu tej sprawy ale chyba jeszcze ze szczęścia nie dostrzega ujemnych stron dla siebie i swoich kolegów. Średniak juz nie jest tak szczęśliwy. Teraz u nas od poniedziałku tak czy siak była zaplanowana przerwa świąteczna wiec dzieci miałyby wolne. Póki co stracili tydzień nauki. Tragedii nie będzie.[emoji38][emoji4]
Trochę miałam jazgotu w domu ale już okiełznałam towarzycho.
Pozdrawiam Was dziewczyny.
 
reklama
My w domku od soboty, wyszliśmy na żądanie bo now chcieli nas wypuścić ze względu na crp małej. Dziewczynki na razie zachwycone siostrą zobaczymy jak długo to potrwa... mąż do niedzieli w domu więc jest luz...zobaczymy jak ogarne to potem...
Juz teraz życzę wam zdrowych spokojnych świąt bi ten tydzien2 zapowiada się pełen pracy i pewnie nie bedzie czasu na forum...
24 mamy adaptacje w przedszkolu dziewczynek i zastanawiam sie jak to ogarnąć 3 maluchów...
 
Dasz rade ogarnąć swoje czorciki[emoji38][emoji6]dużo zdrowka dla maluszka. W domu to zawsze jednak w domu.
Coś mi się obiło ostatnio o uszy, że ojcowie mają mieć dwa miesiace tacierzynskiego ale nie wiem czy to zostało juz wcielone w życie czy tylko taki pomysł w oczekiwaniu do realizacji.
My w domku od soboty, wyszliśmy na żądanie bo now chcieli nas wypuścić ze względu na crp małej. Dziewczynki na razie zachwycone siostrą zobaczymy jak długo to potrwa... mąż do niedzieli w domu więc jest luz...zobaczymy jak ogarne to potem...
Juz teraz życzę wam zdrowych spokojnych świąt bi ten tydzien2 zapowiada się pełen pracy i pewnie nie bedzie czasu na forum...
24 mamy adaptacje w przedszkolu dziewczynek i zastanawiam sie jak to ogarnąć 3 maluchów...
 
My w domku od soboty, wyszliśmy na żądanie bo now chcieli nas wypuścić ze względu na crp małej. Dziewczynki na razie zachwycone siostrą zobaczymy jak długo to potrwa... mąż do niedzieli w domu więc jest luz...zobaczymy jak ogarne to potem...
Juz teraz życzę wam zdrowych spokojnych świąt bi ten tydzien2 zapowiada się pełen pracy i pewnie nie bedzie czasu na forum...
24 mamy adaptacje w przedszkolu dziewczynek i zastanawiam sie jak to ogarnąć 3 maluchów...
Tobie też również życzę spokojnych Świąt w rodzinnym gronie i dużo ciepła i życzliwych rąk do pomocy.
 
Dasz rade ogarnąć swoje czorciki[emoji38][emoji6]dużo zdrowka dla maluszka. W domu to zawsze jednak w domu.
Coś mi się obiło ostatnio o uszy, że ojcowie mają mieć dwa miesiace tacierzynskiego ale nie wiem czy to zostało juz wcielone w życie czy tylko taki pomysł w oczekiwaniu do realizacji.
Unijne przepisy, Polska ma czas na wprowadzenie do 2022 roku. Będzie można skorzystać do ukończenia przez dziecko 8 lat. Coś pisali o wydłużeniu łącznie na rodziców o czterech miesiącach, w tym dwóch dla ojców. Chyba, że zostanie tylko dwa dla ojców. Zobaczymy.

Dziękuję za życzenia i wzajemnie!! :yes::yes:
 
U nas trochę inaczej to wygląda... mąż od 20 maja idzie na tacierzynski i prawie rok będzie w domu... ale to inna bajka... wiec byle przeżyć do maja a potem już będzie z górki [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja juz z życzeniami, bo później nie będzie na to czasu[emoji4]
2019-04-17%2010.14.57.jpeg
 
reklama
Jak zaczynałyście pisać poprzedni wątek na początku 2013 roku to ja w 1 ciąże zachodzilam :) w życiu bym tego nie wymysliła, że będę rodziną wielodzietną, ale tak jest i jestem z tego tytułu bardzo szczęśliwa, zmęczona i spełniona.
Mam 3 malych synkow; 4lata, 2 lata i 6 msc bobasek, który floteruje podłogi lub przyczepiony jest jak huba buba do mych rąk :) ( 31 lat, mąż 32: 12 lat razem, mieszkamy "na swoim", niestety daleko od dziadków i rodziny)
 
Ostatnia edycja:
Do góry