reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Majóweczka!
Mamy piękną, słoneczną pogodę!

Pozdrawiamy!
ps. Z tymi dzieciakami, kto wie co los przyniesie!
 
Witam w normalnym tygodniu pracy.

Dzieci w szkole i przedszkolu. Ja już wstawiłam sprzęt myjący typu zmywarka. W między czasie zjem śniadanie i wsypuję kawę. Potem pranie i sprzątanie.

Jak majówka, udana? Nasza tak tylko ja koniec śnieg spadł haha ale ok.

Pozdrawiam!
 
Witam się i ja po przerwie!

Netka, podziwiam, w ciąży z piątym dzieckiem planujesz jeszcze szóste? No i masz 40 a czujesz się na 30? Ja w styczniu skończę 40 i nie czuję się młodo choć nikt mi tych lat nie daje. Jak Ty to robisz?

Ja mam czterech chłopców i niezrealizowane marzenie o córce, ale od małżonka po ostatnim porodzie dostałam prezent na zakończenie rozmnażania :-) Wymowne, prawda?

U mnie ostatnio zła passa i podejrzewam, że albo mam baby blues albo kryzys wieku średniego.
 
Witam się i ja po przerwie!

Netka, podziwiam, w ciąży z piątym dzieckiem planujesz jeszcze szóste? No i masz 40 a czujesz się na 30? Ja w styczniu skończę 40 i nie czuję się młodo choć nikt mi tych lat nie daje. Jak Ty to robisz?

Ja mam czterech chłopców i niezrealizowane marzenie o córce, ale od małżonka po ostatnim porodzie dostałam prezent na zakończenie rozmnażania :-) Wymowne, prawda?

U mnie ostatnio zła passa i podejrzewam, że albo mam baby blues albo kryzys wieku średniego.
Tez podziwiam. Mam 3 i do 40 mi jeszcze brakuje bo dopiero 33 w tym roku skończę ale czasami opadam z sil po całym dniu. Ja mam na zmianę córka, syn i córka
 
Kinga ja też mam na zmianę tylko syn, córka, syn:) jeszcze mam 29 lat :D
Mam nadzieję, że jak pogoda się ustabilizuje to wrócą Wam siły!! Ja bym bardzo chciała prawdziwą wiosnę a nie takie coś jak jest..
 
Kinga ja też mam na zmianę tylko syn, córka, syn:) jeszcze mam 29 lat :D
Mam nadzieję, że jak pogoda się ustabilizuje to wrócą Wam siły!! Ja bym bardzo chciała prawdziwą wiosnę a nie takie coś jak jest..
O to podobnie☺ ja tez juz czekam na prawdziwa wiosne☺
 
Hej. Dawno mnie nie było. Gratuluje wszystkich ciąż i porodów.

U nas dzisiaj słoneczko wyszło (ciekawe na jak długo).

Najmłodsza dostała sie do przedszkola więc od września będę miała luz w domu. Na chwile, bo w grudniu jak dobrze pójdzie przybędzie nas w domu :)
 
reklama
Hej. Dawno mnie nie było. Gratuluje wszystkich ciąż i porodów.

U nas dzisiaj słoneczko wyszło (ciekawe na jak długo).

Najmłodsza dostała sie do przedszkola więc od września będę miała luz w domu. Na chwile, bo w grudniu jak dobrze pójdzie przybędzie nas w domu :)
Gratuluje ;) i powodzenia!
 
Do góry