reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

...jeszcze Was popytam[emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]Juz niedługo Antek będzie miał pierwsze urodziny, czy Wy później po tych pierwszych zapraszacie co roku na urodziny rodzinę typu chrzestnych i dziadków?
Ile Ci zajelo zrzucenie kg po ciazy? Bo mnie gubia slodycze, nie potrafie zrezygnowac I waga narazie stoi w miejscu, mam nadzieje, ze wiosna ruszy. My robimy raczej co roku
 
reklama
...jeszcze Was popytam[emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]Juz niedługo Antek będzie miał pierwsze urodziny, czy Wy później po tych pierwszych zapraszacie co roku na urodziny rodzinę typu chrzestnych i dziadków?
My tylko pierwsze urodziny robimy z dalszą rodziną. Kolejne wyprawiamy w naszym własnym, rodzinnym gronie :) Jak dzieci pójdą do szkoły, to pewnie będą też chciały zapraszać kolegów, więc będziemy robić duże garden party, bo wszystkie dzieci mam letnie :)
 
Po pierwszej wyszłam ze szpitala w swoim ubraniu sprzed ciąży ale mało wówczas w tym błogosławionym stanie przytyłam. W trzech kolejnych przytyłam około 23 kg. W drugiej jakiś miesiąc, w trzeciej 4 misiaczki.com może nawet trzy, a teraz 10 miesięcy.
 
Ile Ci zajelo zrzucenie kg po ciazy? Bo mnie gubia slodycze, nie potrafie zrezygnowac I waga narazie stoi w miejscu, mam nadzieje, ze wiosna ruszy. My robimy raczej co roku
Kinga rade misiaczki.com. coś mi się wkradło...usmialam się z tych bzdur, które się wysłał w odp do Ciebie...wszystko to wina telefonu[emoji1]
 
Kinga rade misiaczki.com. coś mi się wkradło...usmialam się z tych bzdur, które się wysłał w odp do Ciebie...wszystko to wina telefonu[emoji1]
Ale zrozumialam o co chodzi to I tak szybko zgubilas. Ja w pierwszej przytylam 24 kg dotarlam do 40 tygodnia, w drugiej 25 kg do 35 tygodnia bo tak urodzilam I w trzeciej 25 kg do 36 tygodnia. Jeszcze bym chciala zgubic 8-10 kg
 
...jeszcze Was popytam[emoji38][emoji38][emoji38][emoji38]Juz niedługo Antek będzie miał pierwsze urodziny, czy Wy później po tych pierwszych zapraszacie co roku na urodziny rodzinę typu chrzestnych i dziadków?
U nas im dalsze dziecko tym mniej szumne urodziny, ale wyprawiamy, żeby była frajda. Do 3-ego przychodzą tylko chrzestni, ale to nasi znajomi :-)

Fitatu, już zapisuję. Ja póki co mam już ponad 15kg, a jeszcze dziecko ma ponoć złapać 1kg, no i święta przede mną. Mnie tak szybko nie schodzi, ostatnio 2kg nie chciały sobie wcale pójść. Ale to pewnie wina wieku.
 
Ja już prawie prawie kilogramowo jak przed ciąża, co nie oznacza że dobrze, bo zaczynałam ja z kilkoma kg więcej. Mój organizm ma tak że przy porodzie gubi 10 kg ale za to w czasie karmienia piersią nie puści ani kilograma. Chociaż nie jem wcale dużo.
 
Ja w żadnej ciąży nie przytulam dużo ale i tak mam nadwagę. Tyle że nie mogę zwalić tego na ciążę. W pierwszej przytyłam 8kg Z bliźniaczkami 5kg Ale urodziły się w 32tc więc pewnie coś by doszło. Teraz mam 2 kg na plusie. Które mi wskoczyły przez ostatni miesiąc...
Ale po tej ciazy chciała bym zgubić z 10kg i zejść do wagi 70lub ciut niżej... Ale czas pokaże...
 
reklama
Hej dziewczyny dawno mnie niebyło, witam nowe mamy!! Tez powoli myśle o świętach ale raczej wole żeby było już po:-p póki co z jednej infekcji w druga, klasycznie od września ciagle coś.. nawet ja złapałam okropna angine dwa tygodnie temu. Teraz najmłodszy kaszle, dziś lekarz mówił ze osluchowo ok ale myśle ze za wcześnie przyszłam i jednak będzie coś z tego:/ oby jednak nie! Pozdrawiam Was i postaram sie czesciej pisać!
 
Do góry