reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Cześć dziewczyny,
jestem na etapie myśli o 3 dziecku, z jedej strony chcę z drugiej są obawy, robię nawet listę plusów i minusów hehe..mam 6 letnie bliźniaczki, sama mam 32 lata. Trochę zaczynam się nudzić :D dzieci same się ogarniają, bawią itp..mąż jest za 3 dzieckiem. Pracuję na etacie, też z dziećmi. Czekałam na moment kiedy będę bardziej wolna a mi się tęskni do maluszka...jak się żyje z trójką? Czy może to niewłaściwe pytanie..każdy ma inną sytuację oczywiście..chce ale mam masę obaw.
U mnie trójeczka ale z dużą różnica wieku, 15 lat między dziewczynami, teraz za ta będzie 2 lata więc prawie tak jakbym trojaczki miała[emoji23][emoji23]
Ogólnie to nie narzekam. Pomijając ostatnie 2 miesiące i kolejne 2 zanim urodzi się bobas to jest fajnie... na tyle fajnie że zdecydowaliśmy się na kolejne... im więcej dzieci tym weselej. Działaj póki jeszcze jesteś młoda i masz siłę na ciążę...
 
reklama
Heda, dzięki za odpowiedź :)
mam kilka miesięcy na przemyślenia. może w końcu będę wiedziała na 100%. Za rok jeśli dobrze pójdzie będziemy szukać domu, kto wie może będę wtedy w ciąży :))
 
A kto wie czy to nie fakt, że najbardziej zainteresowane są rodziny z trójką dzieci. Na razie też należę do tej grupy więc nie wiem.

Dobrze jest mieć trójkę dzieci więc śmiało.
 
Cześć dziewczyny!

Ostatnie tygodnie były serio ciężkie, ale udało nam się dotrwać do momentu, gdy staliśmy się 5 osobową rodzinką.

Dzisiaj o 12:54 na świat przez cc przyszedł synek, Richard Alexander William Albert. Trzy minuty później powitałam na świecie najmłodszą, Mathilde Anne Mary Victorie.

Jestem taka szczęśliwa, że już są tutaj.
Gratulacje
 
Ja mam trojke dzieciaczkow 8.5, 3.5 I 7 miesięcy ja bym sie nie zastanawiala jezeli macie ochote na nastepne to tylko dzialac☺
 
Agus, ja namawiam.
Po pierwsze dziewczynki bliźniaczki, z tego co wiem, są bardzo ze sobą zżyte. Mając siebie w zasadzie nie potrzebują niczego więcej. Po drugie, kolejny bobas byłby takim trochę Waszym jedynaczkiem bo jednak sporo młodszy. Po trzecie, rodziny wielodzietne są moim zdaniem super, dobrze zorganizowane, bardzo się wspierające, współpracujące no i do tego ciągle coś się dzieje, więc Twoja nuda znika. Po czwarte, noworodki i w ogóle dzieci, są cudowne a skoro Twoja połówka tego chce to ja bym się długo nie zastanawiała :-)
 
Hej hej co u Was, któraś jeszcze ma ferie?
Ja już mam dość zimy, znów mnie coś zlapalo. A i wziąć niewiele mogę, zostaje mi leżeć i grzać się.
Za 2tyg polowkowe ;) :)
 
Hej hej co u Was, któraś jeszcze ma ferie?
Ja już mam dość zimy, znów mnie coś zlapalo. A i wziąć niewiele mogę, zostaje mi leżeć i grzać się.
Za 2tyg polowkowe ;) :)
Ja już 2 tydzień chora... starsza przewlekła coś ze szkoły. Mam nadzieje że maluchy się nie zaraża.
 
My mamy ferie @Aguu.
Śniegu nie ma ale byliśmy w McDonaldzie, muzeum ognia, spacerujemy, odwiedzamy rodzinkę, gramy w planszówki i śpimy do późna!

Moje najstarsze dziecko skończyło 12 lat, urodziny miał, prezent już kupił to szczęśliwy.

@Heda Zdrówka! Co Ci dolega?
 
reklama
Mamunia, ale Wam dobrze! Gdzie to muzeum ognia?

A u mnie katastrofa. Zapalenie piersi. NIe pamiętam czy kiedykolwiek w życiu byłam tak chora. 40 stopni gorączki, boli mnie wszystko, mięśnie, kości, zęby, dziąsła, nawet paznokcie. Niestety trafiła mi się lekarka po 70-tce, która nic na ten temat nie wiedziała. Wertowała książki co mi zapisać. Niby dała antybiotyk, ale nie wiedziała czy mogę przy nim karmić piersią, mam Amotaks. Pamiętam, że 13 lat temu, gdy też miałam zapalenia, przepisywali mi chyba właśnie antybiotyki z grupy amoksycyklin, ale nie mam pewności. Macie takie doświadczenia? Pamiętacie jak Was leczono? Co zalecano?
 
Do góry