reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
No heeej ;)

U nas na razie spokojnie, bo lato i wakacje, ale pewnie dziewczyny jak zobaczą, ze coś sie rusza, to sie odezwą ;)
 
Jesli chodzi o plec to my podjelismy probe splodzenia syna bo juz dwie cory sa blizniaczki. I sie udalo ale przy cesarce jedna kobieta zamieszanie zrobila i mowi mi ze corka mezowi powiedzieli ze syn. Jak go dostalam to pierwsze co zagladakam w pampersa aby sie upewnic czt chlopak czy dziewczyna bo zglupialam. Ale tez najwazniejsze dla nas bylo ze mial obie raczki i nozki i dostal 10 pkt.
 
Kazda z nas ma tez obowiazki wiec trudno wisiec na forum calymi dniami. Ja dzisiaj wisze bo jestem zablokowana. Maz wrocil z pracy i wierci a corki boja sie wiertarki i roznych takich. Musze siedziec jako ten protector bo jak maz wierci a mnie nie ma w poblizu to panika straszna
 
Ja dziś robiłam internetowe zakupy ciuchowe dla dzieci na jesień. Niby w domu przez kompa, a sie zmęczyłam :p
Dzieci napierdzielają sie mieczami swietlnymi, nie jadłam jeszcze kolacji, a gdzie tu wszystkich pomyć. Mąż wróci niedługo z pracy to przejmie pałeczkę i ich ich wykąpie, ja już nakarmiłam dzieciarnię ;)
 
Natalka witaj! Jak napisałaś o „aniołku” a później ze urodziłaś i dostał 10 pkt to aż mnie zmroziło bo myślałam ze umarł :surprised::-( :( i później drugi raz czytałam ;)

Jaasna to późno chodzą spać;) moi 20 i juz spokój;) ale tez wcześniej zaczynaja bo zwykle koło 6-7 ;)
 
Heh ja wlasnie dobralam sie do paczki z ubraniami zamowionymi dla dzieciakow. Ubralam corkom nowe koszulki bo im sie spodobaly i juz mnie zirytowaly bo ponaciagaly pompony w koszulkach i musze je teraz poobcinac zeby dziur nie narobily. Ehh :realmad: :dry:nic nie szanuja glizdy male
 
Zazdroszczę ci Sopek, ale cóż zrobić jak same sowy mi się trafiły ;) Jak kładę spać i gaszę światła, to po 5 min ich nie ma, ale póki widzą oznaki zycia w domu, to nie usną. A wstają między 9-10 rano. Ja wcześniej.
Pocieszam się, ze młody zaczyna zaraz zerówkę, to wszystkie pewnie będą chodziły o wczesnej porze spać i tak też wstawać :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dawno nie zagladalam. U mnie chorobowo juz 1.5 tygodnia sie meczymy, goraczka, katar I paskudny kaszel taka niespodzianke z wakacji przywiezlismy. Zlapalismy wszyscy cala moja 3, ja I maz. Witam oczywiscie nowe mamy
 
Do góry