reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

Jednojajowe... U nas nie pomaga tłumaczenie. Ostatnio też boją się samolotów i koguta jak usłyszą biegną na złamanie karku i chowają głowę prawie w piasek jak strusie[emoji23][emoji23][emoji23]
Hahaha no to tak jak u mnie tez jednojajowe i boja sie jeszcze sygnalow karetki czy strazy pozarnej motocykli i jak mucha im lata koo glowy. I tlumaczenie troche pomaga bo chodza i mowia np " nie boj sie to tylko tata" i troche mniej sie boja ale to czasami.
 
reklama
Moje dzieci też miały etap bania się np. syn sokowirowki czy stukania, dzieci brata i siostry też i to mniek wiecej ten wiek. Przeszło ni z tego ni owego. Tp chyba normalny etap rozwoju.
 
Moje dzieci też miały etap bania się np. syn sokowirowki czy stukania, dzieci brata i siostry też i to mniek wiecej ten wiek. Przeszło ni z tego ni owego. Tp chyba normalny etap rozwoju.
Tez mi sie tak wydaje ze to normalne. Tak samo jak i to ze corki siedza mi na garbie non stop gdzie ja tam one. Zwlaszcza jedna. Jak jestem sama z nimj to sie w kibelku nie zamykam bo ju wole je miec w lazience jak sie wyprozniam anizeli mialybu zrobic sobie krzywde (a zdolnosci autodestrukcyjne maja na wysokim poziomie) to mi ostatnio jedna z corek przyszla kiedy siedzialam na tronie i zaczela robic "tuli sie tuli" czyli zachciala sie przytulac. :errr:
 
Dziewczyny, zauwazylam u mojego synka pod jajkami jakby pryszcze. Jednego najwiekszego dotknelam zeby zobaczyc czy to twarde czy nie i wyleciala pod nim biala substancja po czym on sie zmniejszyl. Czyli zachowalo sie to jak typowy pryszcz tylko ze ma je jeden za drugim na tym takim jakby sciegnie pod jajeczkami. Spotkala sie ktoras z Was z czyms takim u swojego syna ?
 
Dziewczyny, zauwazylam u mojego synka pod jajkami jakby pryszcze. Jednego najwiekszego dotknelam zeby zobaczyc czy to twarde czy nie i wyleciala pod nim biala substancja po czym on sie zmniejszyl. Czyli zachowalo sie to jak typowy pryszcz tylko ze ma je jeden za drugim na tym takim jakby sciegnie pod jajeczkami. Spotkala sie ktoras z Was z czyms takim u swojego syna ?
Może to kaszaki.
Mój syn nie miał nic w tych rejonach.
 
Hello
Wróciliśmy z wakacji, już chyba ostatnich w tym roku, niestety. Dzieci jeszcze z Tatą do Turcji lecą w ostatni tydzień sierpnia.
No i szkoła, znowu się zacznie. Jak @Sopek tez nie lubie tego pędu, latania i od zajęć do zajęć i z pracą muszę kombinować, ale trudno. Na szczęście Najstarszy już samodzielny w miarę, a 2 sąsiadki, jedna rok młodsza, druga rok starsza od Alicja zaczynają szkole ta sama, to liczę że jakoś się z Ich Mama będę dogadywać. Najgorzej te różne dodatkowe zajęcia
Witam Nowe Mamy @Carouk, Natalia
@Liza pieknie wyglądasz. Upały już przeszły, to chyba Ci trochę lżej
Zazdroszczę ci Sopek, ale cóż zrobić jak same sowy mi się trafiły ;) Jak kładę spać i gaszę światła, to po 5 min ich nie ma, ale póki widzą oznaki zycia w domu, to nie usną. A wstają między 9-10 rano. Ja wcześniej.
Pocieszam się, ze młody zaczyna zaraz zerówkę, to wszystkie pewnie będą chodziły o wczesnej porze spać i tak też wstawać :)
Az tak bym się nie nastawiala
U mnie Chłopaki Skowroński, chociaż starszy już teraz dłużej posiedzi, ale Córką to typowa sowa i szkoła nic nie zmieniła, poza faktem, że jak jest na rano to mnie szlag trafia, bo są fochy od rana, że musi wstać
@kinga30 zdrowka i sił
@Aguu gratulacje. A Młodszy-starszy Synem ile ma?

Moje Dzieciaki 3450,3350, a najmłodszy już po odsmolkowaniu 4050 (do dzisiaj nie wiem jak to zrobiłam)
Dobrze jedzą, duzi są, ale raczej szczupli
Najstarszy 13 lat 166cm - 50kg, nogę ma już większą ode mnie i sięga mi do połowy głowy
Cora 9 lat 141 cm 33kg
Najmlodszy 6lat 129cm - 22kg
Nie wiem co to dziecko niejadek, na szczęście.

Delektuje się weekendem, przed nadchodzącym ciężkim tygodniem
 
Hej. Czy Wasze dzieci chodzą na religię ( te uczęszczające do szkól oczywiście)? Czy są wśród Was osoby, które w świetle ostatnich miesiecy postanowiły zrezygnować z posyłania dzieci na ten przedmiot?
 
Hej. Czy Wasze dzieci chodzą na religię ( te uczęszczające do szkól oczywiście)? Czy są wśród Was osoby, które w świetle ostatnich miesiecy postanowiły zrezygnować z posyłania dzieci na ten przedmiot?
Moje chodzą, ale pozwalam Im mieć własne zdanie i są nauczone kulturalnie go wyrażać, nawet jeśli jest odmienne od tego, które ma nauczyciel
W tym roku czeka mnie komunia córki
 
reklama
Hello
Wróciliśmy z wakacji, już chyba ostatnich w tym roku, niestety. Dzieci jeszcze z Tatą do Turcji lecą w ostatni tydzień sierpnia.
No i szkoła, znowu się zacznie. Jak @Sopek tez nie lubie tego pędu, latania i od zajęć do zajęć i z pracą muszę kombinować, ale trudno. Na szczęście Najstarszy już samodzielny w miarę, a 2 sąsiadki, jedna rok młodsza, druga rok starsza od Alicja zaczynają szkole ta sama, to liczę że jakoś się z Ich Mama będę dogadywać. Najgorzej te różne dodatkowe zajęcia
Witam Nowe Mamy @Carouk, Natalia
@Liza pieknie wyglądasz. Upały już przeszły, to chyba Ci trochę lżej

Az tak bym się nie nastawiala
U mnie Chłopaki Skowroński, chociaż starszy już teraz dłużej posiedzi, ale Córką to typowa sowa i szkoła nic nie zmieniła, poza faktem, że jak jest na rano to mnie szlag trafia, bo są fochy od rana, że musi wstać
@kinga30 zdrowka i sił
@Aguu gratulacje. A Młodszy-starszy Synem ile ma?

Moje Dzieciaki 3450,3350, a najmłodszy już po odsmolkowaniu 4050 (do dzisiaj nie wiem jak to zrobiłam)
Dobrze jedzą, duzi są, ale raczej szczupli
Najstarszy 13 lat 166cm - 50kg, nogę ma już większą ode mnie i sięga mi do połowy głowy
Cora 9 lat 141 cm 33kg
Najmlodszy 6lat 129cm - 22kg
Nie wiem co to dziecko niejadek, na szczęście.

Delektuje się weekendem, przed nadchodzącym ciężkim tygodniem
Syn ma 4,5l
Hej. Czy Wasze dzieci chodzą na religię ( te uczęszczające do szkól oczywiście)? Czy są wśród Was osoby, które w świetle ostatnich miesiecy postanowiły zrezygnować z posyłania dzieci na ten przedmiot?
Chodziły, chodzą i będą chodzić póki co. ;)
 
Do góry