reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
Hej laski [emoji6]to może i mi uda się do was dołączyć [emoji4]
Cos o mnie-jestem mama 4 dzieci -21,prawie 18 latka(chlopaki) i 2 dziewczyn 10 lat i 16 miesięcy [emoji4]Wiecej nie planuje bo musialabym samobojstwo popełnić [emoji23]tak mi te me dzieci daja popalić.
A noi najważniejsze jestem tez babcią 7 miesiecznej gwiazdy [emoji4]
 
Witajcie nowe mamy :)

Kati ale fajnie córka z wnuczka będą się razem bawić! Czad!!

Natalka92 nie zmordowane są , ale je energia roznosi :) mieszkacie w domu czy bloku?
 
To nie ma sie co dziwic, ze padaja jak wstaja o 5. To juz sa zmeczone.
Dokladnie. Gdybysmy poszly nanplac zabaw jak to robimy gdy jest chlodniej to wybiegaja sie wyskacza pobawia z innymi dziecmi i wtedy padaja o 13/14 i spia do 16 ale zazwyczaj wracaja naladowane ze nie spia do wieczora. Ten upal je tak meczy. Jak jest chlodniej to nie spia pomimo tego ze wstaja o 5/6 rano.
 
Witam nowa mame ;).
W domu mieszkamy ale mamy maly ogrodeczek wlasnie. W dodatku basen mamy rozlozony ale nie ogarnelismy wody bo zajelismy sie z mezem remontem i jak wyjde z nimi na ogrodek to na bank beda taplac sie w basenie a tam pewnie bakterii w ciul bo nie sypalismy chloru.
 
Dokladnie. Gdybysmy poszly nanplac zabaw jak to robimy gdy jest chlodniej to wybiegaja sie wyskacza pobawia z innymi dziecmi i wtedy padaja o 13/14 i spia do 16 ale zazwyczaj wracaja naladowane ze nie spia do wieczora. Ten upal je tak meczy. Jak jest chlodniej to nie spia pomimo tego ze wstaja o 5/6 rano.
Kurcze ciezka sprawa z nimi. A jak bys je obudzila szybciej np po godzinie
 
To wtedy jest armagedon. Krzycza nie chca jesc maja focha i sa na NIE na wszystko. One ogolnie sa okropnie energiczne. Adhd.
To juz pomyslow brak. Mi najmłodsza drugi raz chodzi spac 15,16 ale ona nie spi dluzej jak godzinke. Dla mnie to I tak dlugo☺ najstarsza to spala 30 min do 45 to juz byl sukces. Ale moje dzieciaki tez nigdy nie wstawaly o 5 rano. Najwczesniej wstawal Kacper o 7. Najstarsza spala do 9. I najmłodsza tez wstaje 8,9
 
reklama
To juz pomyslow brak. Mi najmłodsza drugi raz chodzi spac 15,16 ale ona nie spi dluzej jak godzinke. Dla mnie to I tak dlugo☺ najstarsza to spala 30 min do 45 to juz byl sukces. Ale moje dzieciaki tez nigdy nie wstawaly o 5 rano. Najwczesniej wstawal Kacper o 7. Najstarsza spala do 9. I najmłodsza tez wstaje 8,9
Ja kiedys myslalam ze to budzik meza je budzi ale nie one tak maja po prostu bo kiedy maz jest w domu i budziki sa wylaczone to tez wstaja. Czasami wstaja o 3/4 rano o od razu ida sie bawic to trzeba je sila klasc spac bo to juz przesada zeby nam o 3 rano biegaly i krzyczaly.
 
Do góry