reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

reklama
My już zwarci i gotowi na jutro.[emoji4] Wreszcie wróci przewidywalnosc, regularność i zero nudy[emoji38]
Moi to 8 i 1 klasa.
Oj tak nudy z pewnością nie bedzie,bo me dziecko o ile szkole lubi,to odrabiać lekcję juz nie bardzo [emoji23]takze mojemu współczuję bo to akurat jego dzialka.a charakter to ona ma zwłaszcza jak czegoś nie rozumie,poki co to tylko jedna piskala-a glosik ma naprawdę niezły,teraz dojdzie druga i na bank pewnego dnia opieka nam zapuka do drzwi [emoji23]
 
Oj tak nudy z pewnością nie bedzie,bo me dziecko o ile szkole lubi,to odrabiać lekcję juz nie bardzo [emoji23]takze mojemu współczuję bo to akurat jego dzialka.a charakter to ona ma zwłaszcza jak czegoś nie rozumie,poki co to tylko jedna piskala-a glosik ma naprawdę niezły,teraz dojdzie druga i na bank pewnego dnia opieka nam zapuka do drzwi [emoji23]
Ojj moje trzy latki dra sie na potege jak im cos sie nie spodoba. Tez czekam az opieka spoleczna w koncu zapuka
 
Do mnie też MOPS jedzie [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Screenshot_20190530-105213.jpeg
 
Czy tylko ja ubolewam nad końcem wakacji?;) Dla mnie mogłyby trwać i trwać. Ale nic nie trwa wiecznie niestety. Powodzenia wszystkim w wielkich zmianach!
Ja ,ja [emoji16]
Koniec laby i znów jestem szoferem moich dzieci [emoji6]
Córeczka na 8 do przedszkola ,a przed nami druga runda na 9 z chłopcami (2 i 5 klasa) . W domu zostanie najmlodszy cycocholik [emoji6]
 
My już w przedszkolu... zobaczymy jak nam się uda to zorganizować by zaprowadzić te 2 panny z maleństwem... oby sie spodobało przedszkole reszta to mały problem
 
reklama
My juz po ,mloda zadowolona [emoji4]dziewczyny ma w kasie naprawdę ok,szybko się nia zaopiekowaly i od jutra obiecaly pokazać szkole-ufff.najmłodsza oczywiście dala koncert i wszyscy ja od razu poznali [emoji23].teraz niech ten moj dziec droge do szkoly zapamięta i bedzie lajcik .[emoji6]a to pewnie z miesiac potrwa
 
Do góry