reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

U nas syn miał jednen raz wszy w 1 klasie. Wogóle nie kumałam tego, że ma. Przez przypadek dowiedzieliśmy sie jak syn z mężem poszedł do fryzjera. Możecie sobie wyobrazić jaki wstyd.. :-D
Odrazu wszystkich nas głowy zaczeły swędzieć i sprawdzaliśmy sobie co chwila nawzajem haha. Zaaplikowaliśmy sobie wszyscy plyn jak leci. Na szczęście nas ominęło, ale z synem byla zabawa i dłubanie, bo to każdą łuskę trzeba zciągnąć. Grzebykiem nie schodziła, ponieważ tak mocno siedziała przy włosie, że ściągałam paznokciami Nie polecam :po_O

Prezenty u nas jeszcze nieogarnięte. Dopiero córka miała urodziny i robiła impreze na sali zabaw. Dostała stos prezentów, że nie ma jej już dosłownie co kupić. Syn to już wyższa półka. Wybrał konsolę i słuchawki z mikrofonem. Szok. Dla malucha (11 miesięcy) kupuje poprostu kubek niekapek i zestaw obiadowy.. talerzyk , miseczka hihi. W grudniu w święta będzie miał roczek to już dostanie coś stojącego i grającego, jakiś stoliczek.
Dorosłym zawsze daje kosmetyki naturalne Forever, bo lubię tę jakość i wydajność.
Dla siebie zażyczyłam ( juz od 2 lat) ekspres do kawy. Nie mogę się go doczekać.. Może na przełomie roku będą fajne wyprzedaże to kupimy wspólny prezent do domu.
 
reklama
My się bardziej skupiamy na dzieciach. Wśród dorosłych robiliśmy losowanie i jakiś drobiazg symboliczny.
Dla starszaków nie mam problemu. Mają już określone rzeczy i napisali listy. Gorzej z najmłodszą, ona wszystko ma :(
 
My się bardziej skupiamy na dzieciach. Wśród dorosłych robiliśmy losowanie i jakiś drobiazg symboliczny.
Dla starszaków nie mam problemu. Mają już określone rzeczy i napisali listy. Gorzej z najmłodszą, ona wszystko ma :(
Ooo właśnie mam ten sam problem. Nie kupiła bym nic gdyby nie fakt że będzie głupio jak wszyscy dostaną a Zuzu nie.
 
Nie no, coś musi dostać, chociaż jakiś drobiazg.
U nas Zuza dostanie gumowe kaczuszki... Bo laski uwielbiają i wiecznie się o nie kłócą, a ostatnio nasze wyrzuciła bo po kompieli w wodzie to wiecie co się z tym robi...[emoji85][emoji87]. Dodatkowo dostanie jakiś interaktywny bębenek, tak typowo dla niej.
 
U nas Zuza dostanie gumowe kaczuszki... Bo laski uwielbiają i wiecznie się o nie kłócą, a ostatnio nasze wyrzuciła bo po kompieli w wodzie to wiecie co się z tym robi...[emoji85][emoji87]. Dodatkowo dostanie jakiś interaktywny bębenek, tak typowo dla niej.
Haha, podpis Zuzia, a zabawki dla sióstr :rofl: my nie mamy takich gumowych. Jakoś przeraża mnie, że nie można umyć. Do kąpieli biorą zwykle zabawki, jakieś zwierzątka i inne duperele, mają jeszcze jakieś łódki, statki i kredki do kąpieli.
 
reklama
Do góry