reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

DUŻE RODZINY 3+ część 2

U nas po Bożemu, naturalne metody a że jeszcze najmłodszy cycuś do spania popija i z cyklem się coś pochrzaniło więc kolejne bobo w drodze. Mężowi tylko napomknęłam że mi się okres spóźnia. W piątek może zrobimy mu jakaś niespodziankę. Trudne czasy ale trzeba Bogu zaufać. Trzeba bedzie zmienic auto. Polecacie jakieś na 6 osób?
@Sopek ma 6scio osobowa rodzine i tez chyba ostatnio auto zmienila wlasnie.
 
reklama
U nas po Bożemu, naturalne metody a że jeszcze najmłodszy cycuś do spania popija i z cyklem się coś pochrzaniło więc kolejne bobo w drodze. Mężowi tylko napomknęłam że mi się okres spóźnia. W piątek może zrobimy mu jakaś niespodziankę. Trudne czasy ale trzeba Bogu zaufać. Trzeba bedzie zmienic auto. Polecacie jakieś na 6 osób?
My mamy sharana 7 osobowy. Mieścimy się nawet w 7 i 2 wózki [emoji85]
 
Mam problem ze snem u córki. Może, któraś przerabiała podobny temat i coś podpowie. Idzie spać o 19. Ok 1-3 budzi się i przez dwie godziny z nią siedzę bo tyle zajmuje jej ponowne zaśnięcie. Przyczym wydaje mi się, że jest zmęczona bo przytula się do kocyka, oczy ma zamknięte, ale zasnąć nie może. Ma 16 miesięcy. W ciągu dnia jedna drzemka mniej więcej w godzinach 11-13.
 
Moje blizniaczki maja tak do dzis 🤷 dopiero porzadne wyszumienie sie na dworze sprawia ze przesypiaja cala noc. Niestety nie pomoge :/ bo sama nie wiem co z nimi robic. W dodatku wstaja o 5/6 rano 😭
Mam problem ze snem u córki. Może, któraś przerabiała podobny temat i coś podpowie. Idzie spać o 19. Ok 1-3 budzi się i przez dwie godziny z nią siedzę bo tyle zajmuje jej ponowne zaśnięcie. Przyczym wydaje mi się, że jest zmęczona bo przytula się do kocyka, oczy ma zamknięte, ale zasnąć nie może. Ma 16 miesięcy. W ciągu dnia jedna drzemka mniej więcej w godzinach 11-13.
j
 
Moje blizniaczki maja tak do dzis 🤷 dopiero porzadne wyszumienie sie na dworze sprawia ze przesypiaja cala noc. Niestety nie pomoge :/ bo sama nie wiem co z nimi robic. W dodatku wstaja o 5/6 rano 😭

j
U nas nie ma znaczenia jak bardzo jest zmęczona, o której wstanie, o której zaśnie, czy jak długa jest drzemka. Jak jest bardzo zmęczona to mamy gehennę przy wieczornym zasypianiu, a i tak w nocy się przebudzi i dwie godziny próbuje zasnąć z zamkniętymi oczami.
 
U nas nie ma znaczenia jak bardzo jest zmęczona, o której wstanie, o której zaśnie, czy jak długa jest drzemka. Jak jest bardzo zmęczona to mamy gehennę przy wieczornym zasypianiu, a i tak w nocy się przebudzi i dwie godziny próbuje zasnąć z zamkniętymi oczami.
No to identycznie jak moje. Kiedys nawet probowalam je polozyc spac o 23 oczywiscie juz plakaly ze zmeczenia i guzik. I tak wstaly o 3 chwile pofikaly zasnely a o 5 pobudka. 😭
 
reklama
Mam problem ze snem u córki. Może, któraś przerabiała podobny temat i coś podpowie. Idzie spać o 19. Ok 1-3 budzi się i przez dwie godziny z nią siedzę bo tyle zajmuje jej ponowne zaśnięcie. Przyczym wydaje mi się, że jest zmęczona bo przytula się do kocyka, oczy ma zamknięte, ale zasnąć nie może. Ma 16 miesięcy. W ciągu dnia jedna drzemka mniej więcej w godzinach 11-13.
Moje dzieci długo budziły się w nocy, średniak ma 3 a nadal się zdarzają takie nocki ze nad ranem przychodzi i się kręci w moim łóżku przyjdzie ok 4 zaśnie ok 5-6 i potem nie może wstać. A ostatnio chłopaki sobie poprzestawiali zasypianie, spali od 20-21 a teraz czasami dopiero o 23 :I
 
Do góry