reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże różnice w USG wczesnej ciąży

No to wizyta z głowy.
Nadal jest dużo młodsze niż powinno, ale wg doktorka rośnie i serce jest. Kolejny tydzień muszę odczekać i albo-albo. Albo nic z tego albo czas na prenatalne. Pęcherzyk urósł o 7 mm, maluch ledwo 2,ale widać zmianę w usg. Pozostaje mi mieć nadzieję..
 
reklama
No to wizyta z głowy.
Nadal jest dużo młodsze niż powinno, ale wg doktorka rośnie i serce jest. Kolejny tydzień muszę odczekać i albo-albo. Albo nic z tego albo czas na prenatalne. Pęcherzyk urósł o 7 mm, maluch ledwo 2,ale widać zmianę w usg. Pozostaje mi mieć nadzieję..
W takim razie trzymam kciuki. Odzywaj się 🙂
 
Cóż.. Jednak u mnie bez happy endu. Czas zmienić lekarza skoro sprzęt ma tak słaby, że widzi rozwój martwej ciąży... Mam na razie dość, mam ochotę odpuścić już wszystko, bo ile można przełknąć?
Mój maluch zatrzymał się na 6tc,dziś mam 10tc. Czekam na samoistne poronienie, mam nadzieję, że uda się uniknąć zabiegu...
 
Do góry