reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże skrzepy krwi podczas okresu

Ania936

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Marzec 2020
Postów
1 215
Cześć!
Mam pytanie, może któraś z was miała podobnie. Staram się o dzidziusia, po badaniach genetycznych wyszła mi mutacja PAI 1 i od tamtej pory ginekolog zalecił mi przyjmowanie acard 75mg podczas starań. Niestety od tamtej pory mam bardzo obfite miesiączki i z dużymi skrzepami krwi (normalnie też były obfite i ze skrzepami, ale nie aż tak). W pierwszy dzień przebieram się po kilka razy, wieczorem nie umiem dojść do kabiny prysznicowej, bo tak kapie ze mnie, a niektóre skrzepy są wielkości mojej dłoni. Mowilam o tym ginekologowi, zrobił mi cytologię i dał skierowanie do kliniki niepłodności, a jak zapytałam czy może to jest wina acardu to tylko pokiwał głową, więc nie wiem co dalej, przestałam narazie brać ten acard i chyba będę musiała po raz kolejny szukać innego ginekologa :/
 
reklama
Ja miałam bardzo długie krwawienia przy Acardzie. Ze skrzepami, przy bardzo cienkim endometrium (6-7 mm). Przy takim endo krwawienie powinno trwać 2 dni a nie 14. W klinice niepłodności okazało się, że to nie wina Acardu a endometriozy a w zasadzie jej odmiany adenmiozy. Teraz po porodzie, pomimo spirali bez Acardu krwawiłam najpierw 21 dni, potem 14 i muszę przyjmować leki na ograniczenie krwawienia. Liczę, że w miarę "siedzenia" spirali krwawienie się ograniczy.
ps. W klinice diagnoza adenmiozy miała być potwierdzona laparoskopowo, nie zdążyłam, bo zaszłam w niemożliwą dla lekarzy ciążę po 3 poronieniach.
 
Ja się właśnie boję iść do takich miejsc bo boję się że będą mnie naciągali na kasę, jakie masz odczucia po takiej klinice? Może ja mam jakieś dziwne myślenie :/
Kurcze 21 dni to długo, oby wszystko wróciło do normy i super ze się udało, cuda się jednak zdarzają :) a czym sie charakteryzuje adenmioza?
 
Do góry