reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

Sarka ja się nie odchudzam, nie bardzo tak jak się karmi piersią, poprostu jakoś tak samo spada. Wyeliminowałam jedynie dużą ilość słodyczy którą jadłam tonami w ciąży :-D I staram się ostatni posiłek zjeść do 18.
 
reklama
Kolejny tydzień minął...
w dniu porodu 77kg
po 2 tyg od porodu 69
po 4 tyg od porodu 67,5kg
po 6 tyg od porodu 66
do wagi wyjściowej zostało 3kg
do celu...troche więcej;-)
 
Wiec teraz JA :-):-p
W dzien porodu: okolo 62 (+-18 kg na plus w czasie ciazy)
W dzien wypisu: 57, 25kg (5kg mniej)
Trzy i pol tygodnia po porodzie: - 11kg (51 na liczniku- jak dla mnie mogloby tak zostac !!!)
 
Ania widzę, że idziemy podobnie :-) U mnie też już 51. I w sumie też mogłoby zostać, bo ważyłam wcześniej przed ciążą 47 i chciałam ciut przytyć. Ale póki co wciąż widzę tendencję spadkową :dry:
 
Betiks milo, ze nie jestem jedna, ktora chce zeby po ciazy cos zostalo:-p. Ja przed ciaza wazylam 44-46kg (waga mi sie wahala, wiec nie jestem w stanie dokladnie okreslic)trzymam za nas kciuki, zeby cos jednak zostalo a nie non stop spadalo :-)
 
Ja tak pięknie traciłam na poczatku na wadze, a teraz zastój... a nawet i może z 1kg więcej :szok::-D
Ale jak ja sobie nie żałuje i non stop coś przeżuwam, buzia mi się dosłownie nie zamyka ciągle coś jem :no: i pije straaasznie dużo.
Jeju jak ja bym chciała wazyć chociaż 60kg :D 50 to w ogóle jak dla mnie abstrakcja hehe. Teraz waże około 71 a waga sprzed ciąży 69 :baffled: wezme się za siebie niedługo mam zamiar sie zapisać na aerobik mam nadzieje ze po połogu i po wizycie u gin dostane zgode
 
reklama
Ja to chyba przestane tu zaglądać bo w depresję popadnę:confused2: ja żeby tak chudnąc jak wy musiałabym byc na jakiejś diecie głodowej:wściekła/y: samo tak o za nic mi nie spadnie. Nathani piszesz że po 18 nic nie jesz...i co? nie jestes potem głodna? ja jak Aisha zmiatam co popadnie, mam taki apetyt że niedługo odkurzacz będzie w moim domu zbędnym sprzętem bo ja go skutenie zastąpię:sorry: Nie to że sie obżeram ale po prostu ciągle jestem głodna własnie tak jakbym na jkiejś diecie była:/// czuję że dopuki karmię i nie będę na konkretnej diecie to nic mi już nie spadnie a do wagi sprzed ciązy mam ....14 kg:eek::no:
 
Do góry