reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

Moja też już nie leci ale jednak powoli pełznie.

Aktualizacja:
Waga sprzed ciąży: 62,5kg.
Waga na kilka dni przed porodem: 84,5kg (22kg w górę).
Waga kilka dni po porodzie (jeszcze w szpitalu): 75kg.
Waga prawie miesiąc po: 68kg.
Waga na dziś (6 tyg. po): 66kg.
Zostało mi do zgubienia: 3,5kg, a do wagi idealnej - hm... 8kg.

Fakt, jest coraz trudniej. Trzymam kciuki za siebie i za Was!
 
reklama
ja nie mam wagi w domu co jest błogosławieństwem i przekleństwem :)
Ale waga wyjściowa była 70 kg przy wzroście 164 - byłam masakrycznie zaniedbana po zimie - zaczęłam ćwiczyć intensywnie po czym okazało się ze jestem w ciąży.
W ciązy ostatnie ważenie tucznika to było 90,6
6 tygodni po porodzie na tej samej wadze było 73,6 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chciałabym zejść do 58 kg , czyli jeszcze dużo przed mną - mały mi na szczęcie pomaga.
Często boli go brzuszek, więc nie jem kompletnie nic słodkiego
 
Ja miałam masakryczne 84kg tuż przed porodem i 116cm brzucha... Da się zgubić. Ja nie szaleję z dietami i w sumie mało się ruszam, bo np. na spacerze byłam tylko dwa razy, częściej biegam do przychodni ze starszymi... Teraz (2 miesiące po porodzie) ważę równo 64kg, do wyjściowej brakuje mi 1,5kg. Ani w ciąży się nie obżerałam, ani teraz żadnych cudów nie robię, żeby schudnąć. Unikam tylko jedzenia późno wieczorem i jem mało słodyczy. Patrzę na wagę i zaczynam mieć nadzieję na zrzucenie wagi do poziomu sprzed poprzedniej ciąży czyli do 58kg :) Trzymam kciuki!
 
Ostatnia edycja:
U mnie teraz jest tak:
waga przed ciążą 70,5
w dniu porodu 82kg
w dniu wyjścia ze szpitala 76kg
przed świętami wielkanocnymi 68kg
waga z wczoraj 66,5kg
do zrzucenia jeszcze z 6-8kg

razem mam juz na minusie 15kg
 
waga przed ciążą 49 kg.
w dniu porodu 71 kg..
w dniu wyjścia ze szpitala 65
przed świętami wielkanocnymi 58,5 kg.
waga z dzisiaj 62,5kg
do zrzucenia jeszcze z hm.. 10 kg? :-p
 
U mnie jest tak:

waga przed ciążą: 60 kg przy wzroście 174 cm
waga pod koniec ciąży: 75 kg
obecnie: 64-65 kg

Tak więc do zbicia przynajmniej 5 kilosów, a idealnie byłoby tak około 7. Idzie wiosna - musi być dobrze. Trzymajmy za siebie nawzajem kciuki:-D:-D:-D
 
Do góry