reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dużo ciała do kochania czyli przyrost/ubytek wagi w ciąży :P

Ja przez ostatni czas troszeczkę przytyłam :cool:
Ważę teraz przy wzroście 170cm 69kg
Tydzień temu jak weszłam na wage to miałam -2kg -było to spowodowane tym że mało jadłam bo miałam straszne wzdęcia teraz na szczęście mi przeszły i waga wróciła :D
Mam nadzieje że dużo nie przytyje :no:
Tak czy siak po porodzie trzeba bedzie sie jakos wziąć za siebie. Wrócę do jazdy konnej, będę starała sie dużo spacerować, mniej jeść. Przez ciąże planuję chodzić na basen :) byłam już pare razy. Zaobserwowałam że bardziej się męczę. Kiedyś 30/40 basenów to nie problem. Teraz jak zrobie 15/20 to już wszystko i do tego przerwa co 3 baseny:-(
 
reklama
Czesc Dziewczyny! To moj pierwszy post na forum, wiec chcialam sie przywitac i pogratulowac wszystiim przyszlym Mamom.

U mnie 8y tydzien i juz 2kg na plusie. Przy wzroscie 152cm z 47kg na 49kg mi sie utylo, przy czym wiekszosc tej masy poszla na razie na upiekszenie klaty oraz powoli zaczynaja mi sie spodnie ciasne w pasie robic. Apetyt: konia z kopytami! :)

Pozdrawiam!
 
U mnie narazie nikt prócz meza nie wie ze jestem w ciazy. A narazie to przytylam ale tylko0 w biuscie po za tym to dalej chodze w tych samych ciuchach (zobaczymy jak dlugo) :p
 
Od ostatniej wizyty przytylam 1 kg i wrocilam do mojej normalnej wagi. Wiec moge powiedziec ze narazie nie przytylam chociaz wieczorami brzuszek mi juz widac.
 
A czy Wy duzo jecie w ciąży? Bo ja sie czuje jak na diecie, niby jem ale nic mi specjalnie nie smakuje. Zjem cos czesciej w mniejszych ilosciach. Sama juz nie wiem czy jem za malo i chudne czy co ;/
 
A czy Wy duzo jecie w ciąży? Bo ja sie czuje jak na diecie, niby jem ale nic mi specjalnie nie smakuje. Zjem cos czesciej w mniejszych ilosciach. Sama juz nie wiem czy jem za malo i chudne czy co ;/

Ja nie jem, ja pochlaniam:zawstydzona/y: szczegolnie teraz kiedy mam te tabletki na mdlosci, od poczatku jestem juz 1.5 na plusie
 
reklama
hm czy duzo to trudno powiedziec:) rano o 9 jem sniadanie kolo 14 obiad a pozniej to same przekaski ale tego to duzo. Sa to np. Owoce, orzeszki, koktajle owocowe, itd a jak akurat nie mam nic takiego to kolacja typukanapki:)
 
Do góry