reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duży brzuszek 6 miesiąc ..

Kati33

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Luty 2022
Postów
97
Dziewczyny wizytę mam dopiero 14 września ,ale chciałabym zapytać Was o Wasze brzuszki ..wciąż ktoś się mnie dosłownie czepia ,że mam duży brzuch jak na 6 miesiąc ...w pierwszej ciąży wydaje mi się ,że był trochę mniejszy ..już nie wiem jak reagować ..pod koniec grudnia mam termin .co Wy o tym myślicie ?
 
reklama
Dziewczyny wizytę mam dopiero 14 września ,ale chciałabym zapytać Was o Wasze brzuszki ..wciąż ktoś się mnie dosłownie czepia ,że mam duży brzuch jak na 6 miesiąc ...w pierwszej ciąży wydaje mi się ,że był trochę mniejszy ..już nie wiem jak reagować ..pod koniec grudnia mam termin .co Wy o tym myślicie ?
Nic. Rozmiar brzucha świadczy dokładnie o niczym.
 
Ja bym odpowiadała, że jak na trojaczki to wcale nie jest taki duży i odwracała się na pięcie. Przy takiej sensacji jak trojaczki to rozmiar brzucha przestaje być ciekawym tematem😅

A tak serio to nie przejmuj się i olej. Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe i żebyś Ty się dobrze czuła.
 
A napisałam o tym brzuszku z czystej ciekawości...bo juz zaczynam myśleć nad jakimiś ripostami . Ileż można tłumaczyć ,że taka moja uroda ..
 
A napisałam o tym brzuszku z czystej ciekawości...bo juz zaczynam myśleć nad jakimiś ripostami . Ileż można tłumaczyć ,że taka moja uroda ..
To odpowiadaj do takiej osoby, że ma nienaturalnie dużą głowę, no ale może taka uroda podobnie jak u Ciebie z brzuchem.

Ludzie mnie osłabiają. Mały brzuch źle, duży źle, nie w ciąży też źle, w ciąży źle. Czemu komuś nie wypada powiedzieć, że ma nie wiem krótkie nogi, albo duże dłonie no ale kobiecie w ciąży można powiedzieć wszystko...
 
reklama
Mnie co jakiś czas ktoś zapyta czy mam na pewno jedno dziecko w środku 🤡 zaczęłam niedawno 7 miesiąc
Wypada się zapytać czy dana osoba ma z kolei mózg na miejscu, ewentualnie czy słyszała o czymś takim jak takt i dobre wychowanie.

Moja znajoma kiedyś usłyszała taki komentarz o bliźniakach choć w drodze był jeden człowiek. No ale u mnie w otoczeniu poszedł taki bulwers. W takich momentach cieszę się, że mam przy sobie takich ludzi.
 
Do góry