• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Duży pęcherzyk ciążowy, a brak żółtkowego

Cześć dziewczyny,

9 maja - data ostatniej miesiączki
Z miesiączki wynika, że to 6+3 tc

Cykle regularne, udało się za pierwszym razem

Wszystko porównuję do pierwszej ciąży. Więc martwi mnie to, co widzę teraz

Betę sprawdzałam:
9 czerwca - 291
11 czerwca - 467
17 czerwca - 3198

Więc przyrosty ok.

15 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.59
17 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.75
Wczoraj (22 czerwca) - pecherzyk ciazowy 15 mm, a nadal niewidoczny pecherzyk żółtkowy. Po mocnym przybliżeniu lekars stwierdzil, ze w świetle dziennym widoczne prawdopodobnie echo zarodka 2.3 mm Więc bardzo mało dostrzegalny. Ale udało mu się zaznaczyć jakieś CRL

Czy miała któraś z Was.sytuację ze długo nie bylo widac zoltkowego i zarodka?
 
reklama
Jeśli wiesz kiedy była owulacja i faktycznie jest 6+3 to powinien być już zarodek z bijącym sercem, tym bardziej powinien być pęcherzyk żółtkowy.
Idź do innego lekarza może miał kiepski sprzęt.
Może iść to w dwie strony tak na prawdę. Albo pusty pęcherzyk albo sprzęt kiepski.
 
Jeśli wiesz kiedy była owulacja i faktycznie jest 6+3 to powinien być już zarodek z bijącym sercem, tym bardziej powinien być pęcherzyk żółtkowy.
Idź do innego lekarza może miał kiepski sprzęt.
Może iść to w dwie strony tak na prawdę. Albo pusty pęcherzyk albo sprzęt kiepski.
Istnieje prawdopodobieństwo, że ciąża jest młodsza. Ale mnie martwi to, że pecherzyk jest już tak duży
 
Cześć dziewczyny,

9 maja - data ostatniej miesiączki
Z miesiączki wynika, że to 6+3 tc

Cykle regularne, udało się za pierwszym razem

Wszystko porównuję do pierwszej ciąży. Więc martwi mnie to, co widzę teraz

Betę sprawdzałam:
9 czerwca - 291
11 czerwca - 467
17 czerwca - 3198

Więc przyrosty ok.

15 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.59
17 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.75
Wczoraj (22 czerwca) - pecherzyk ciazowy 15 mm, a nadal niewidoczny pecherzyk żółtkowy. Po mocnym przybliżeniu lekars stwierdzil, ze w świetle dziennym widoczne prawdopodobnie echo zarodka 2.3 mm Więc bardzo mało dostrzegalny. Ale udało mu się zaznaczyć jakieś CRL

Czy miała któraś z Was.sytuację ze długo nie bylo widac zoltkowego i zarodka?
Ja mialam jeszcze gorzej, z om 7+0 , GS 1,91 cm, beta 33 tys i usg takie. Tydzien pozniej zarodek z serduszkiem, ciaza okazala sie mlodsza o 5 dni 😉
 

Załączniki

  • IMG_20240926_131737.jpg
    IMG_20240926_131737.jpg
    355 KB · Wyświetleń: 17
Cześć dziewczyny,

9 maja - data ostatniej miesiączki
Z miesiączki wynika, że to 6+3 tc

Cykle regularne, udało się za pierwszym razem

Wszystko porównuję do pierwszej ciąży. Więc martwi mnie to, co widzę teraz

Betę sprawdzałam:
9 czerwca - 291
11 czerwca - 467
17 czerwca - 3198

Więc przyrosty ok.

15 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.59
17 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.75
Wczoraj (22 czerwca) - pecherzyk ciazowy 15 mm, a nadal niewidoczny pecherzyk żółtkowy. Po mocnym przybliżeniu lekars stwierdzil, ze w świetle dziennym widoczne prawdopodobnie echo zarodka 2.3 mm Więc bardzo mało dostrzegalny. Ale udało mu się zaznaczyć jakieś CRL

Czy miała któraś z Was.sytuację ze długo nie bylo widac zoltkowego i zarodka?
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry