Cześć dziewczyny,
9 maja - data ostatniej miesiączki
Z miesiączki wynika, że to 6+3 tc
Cykle regularne, udało się za pierwszym razem
Wszystko porównuję do pierwszej ciąży. Więc martwi mnie to, co widzę teraz
Betę sprawdzałam:
9 czerwca - 291
11 czerwca - 467
17 czerwca - 3198
Więc przyrosty ok.
15 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.59
17 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.75
Wczoraj (22 czerwca) - pecherzyk ciazowy 15 mm, a nadal niewidoczny pecherzyk żółtkowy. Po mocnym przybliżeniu lekars stwierdzil, ze w świetle dziennym widoczne prawdopodobnie echo zarodka 2.3 mm Więc bardzo mało dostrzegalny. Ale udało mu się zaznaczyć jakieś CRL
Czy miała któraś z Was.sytuację ze długo nie bylo widac zoltkowego i zarodka?
9 maja - data ostatniej miesiączki
Z miesiączki wynika, że to 6+3 tc
Cykle regularne, udało się za pierwszym razem
Wszystko porównuję do pierwszej ciąży. Więc martwi mnie to, co widzę teraz
Betę sprawdzałam:
9 czerwca - 291
11 czerwca - 467
17 czerwca - 3198
Więc przyrosty ok.
15 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.59
17 czerwca - na usg pęcherzyk ciążowy 0.75
Wczoraj (22 czerwca) - pecherzyk ciazowy 15 mm, a nadal niewidoczny pecherzyk żółtkowy. Po mocnym przybliżeniu lekars stwierdzil, ze w świetle dziennym widoczne prawdopodobnie echo zarodka 2.3 mm Więc bardzo mało dostrzegalny. Ale udało mu się zaznaczyć jakieś CRL
Czy miała któraś z Was.sytuację ze długo nie bylo widac zoltkowego i zarodka?