reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duży spadek bety

Agatka160899

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
38
Hej moja beta z 26 września 950, 28 września już tylko 500. Do tej pory nie dostałam krwawienia czy powinnam się martwić ? Jestem w 41 dniu cyklu.. brałam duphaston dwie tabletki dwa razy dziennie i utrogestan rano i wieczorem,czy możliwe że progesteron tak wolno spada ?
 
reklama
Hej moja beta z 26 września 950, 28 września już tylko 500. Do tej pory nie dostałam krwawienia czy powinnam się martwić ? Jestem w 41 dniu cyklu.. brałam duphaston dwie tabletki dwa razy dziennie i utrogestan rano i wieczorem,czy możliwe że progesteron tak wolno spada ?
Leków nie biorę już od zeszłego czwartku
 
Zbadałam,dzisiaj beta 2550 tys. Sam pęcherzyk w jamie macicy.
Screenshot_20231007-092400_Chrome.jpg


To nie jest dobry przyrost. Przykro mi.
 
reklama
Do góry