reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duży wymiar BPD

Marta0909

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Grudzień 2021
Postów
52
Hej ! Niedługo przed nami wielki dzień ! Jesteśmy już prawie na końcu ciąży. Będąc dziś u dr maluszek został mierzony i wyszło nam, ze główka jest 40tydz+3 dni, a jestem w równo 38 tyg.. ogolnie zdaje sobie sprawę, ze różnica do 2 tyg jest okej być może dlatego moja dr nie skomentowała tego. Ale do końca mamy trochę czasu. I chciałabym zapytac Was czy któraś z Was miała podobne doświadczenia ? Przeczytałam, ze duży wymiar główki będzie wskazaniem do CC. Za tydzień mam wizytę wiec napewno zapytam ale chciałam się zapytac Was o zdanie. Czy ktoś był w podobnej sytuacji 😊
 
reklama
W szpitalu pewnie zmierza wagę dziecka (mniej więcej) i twoje biodra
W pierwszej ciąży i drugiej ciąży miałam przyjęcie i hop na porodówkę :/ nawet nikt chyba dokładnie nie sprawdzał
 
Koleżanka urodziła dwóch synów, oboje mają spore główki - taka ich uroda. Jest jedyną osobą którą znam, która mówi, że poród naturalny dla niej to pikuś, mega sprawnie i szybko jej poszedł. Dużo zależy od Twojej budowy.
 
Do góry