reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Dwa bardzo wczesne poronienia

Rozwiązania
0
Witam błagam doradzicie mi co ja mam zrobić. W październiku poronilam po raz pierwszy dokładnie diagnoza brzmiała pusty pecherzyk. Z czasem doszlam do wniosku ze sprobujemy jeszcze raz. Udało się zaszłam w ciążę i teraz 5 tydzień znów krwawienie wizyta w szpitalu badanie poziomu hormonu i wyrok niema już ciąży. Co ka mogę zrobić tak bardzo pragniemy dziecka

reklama

AgaBart

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Uwaza się, że dopiero trzy poronienia powinny skłonić do diagnostyki, jakby te trzy traktuje się jako coś,, normalnego,, na tak wczesnym etapie ciąży związaną głównie z wadami genetycznymi zarodka. Ja po dwóch poronieniach zrobiłam panel badań w kierunku trombolofilli, cukrzycy, tarczycy. Poronienia nastąpiły po pierwszej donoszonej zdrowej ciąży. Lekarz podejrzewał problem z krzepliwością. Trafił. Dodatkowo pojawił się problem z cukrem, który też moze mieć wpływ na taki stan rzeczy i z tarczyca. Po diagnozie, lekach szybko zaszłam w ciążę i to bliźniacza, ostalo się tylko jedno dziecko, dzisiaj jestem w 29 tyg. Ciąża zagrożona porodem przedwczesnym ale to że względu na niewydolność szyjki. Od początku ciąży jestem na lekach i zastrzykach. Pomogły utrzymać ciążę. Badania przed ciąża robiłam prywatnie. Łączny koszt ok 1500 zł.

Rozwiązania
0
Uwaza się, że dopiero trzy poronienia powinny skłonić do diagnostyki, jakby te trzy traktuje się jako coś,, normalnego,, na tak wczesnym etapie ciąży związaną głównie z wadami genetycznymi zarodka. Ja po dwóch poronieniach zrobiłam panel badań w kierunku trombolofilli, cukrzycy, tarczycy. Poronienia nastąpiły po pierwszej donoszonej zdrowej ciąży. Lekarz podejrzewał problem z krzepliwością. Trafił. Dodatkowo pojawił się problem z cukrem, który też moze mieć wpływ na taki stan rzeczy i z tarczyca. Po diagnozie, lekach szybko zaszłam w ciążę i to bliźniacza, ostalo się tylko jedno dziecko, dzisiaj jestem w 29 tyg. Ciąża zagrożona porodem przedwczesnym ale to że względu na niewydolność szyjki. Od początku ciąży jestem na lekach i zastrzykach. Pomogły utrzymać ciążę. Badania przed ciąża robiłam prywatnie. Łączny koszt ok 1500

Fado123

Rozwiązania
3
Ja tez 2 razy pod rząd poronilam ,raz pusty pęcherzyk, drugi serduszko przestało bić w 9 tc, u mnie problem z cienkim endometrium, i najprawdopodobniej cytomegalowirus za 2 razem, zmieniłam kwas i wit na zmwtylowane, i 3 ciąża zdrowa i donoszona , ale jak wyżej z tą krzepliwoscia warto sprawdzić

Rozwiązania
0
Dziękuję za informacje ja jeszcze niestety nie mam dzieci A mogę wiedzieć z jakiej okolicy jesteś? I życzę duzi zdrówka dla Ciebie i dzidziusia

Rozwiązania
0
Ja tez 2 razy pod rząd poronilam ,raz pusty pęcherzyk, drugi serduszko przestało bić w 9 tc, u mnie problem z cienkim endometrium, i najprawdopodobniej cytomegalowirus za 2 razem, zmieniłam kwas i wit na zmwtylowane, i 3 ciąża zdrowa i donoszona , ale jak wyżej z tą krzepliwoscia warto sprawdzić
U mnie też właśnie pierwsza to pusty pęcherzyk A teraz to sama już nie wiem co poszło nie tak a mogłabyś mi podać nazwę tych witamin

Fado123

Rozwiązania
3
Dziękuję za informacje ja jeszcze niestety nie mam dzieci A mogę wiedzieć z jakiej okolicy jesteś? I życzę duzi zdrówka dla Ciebie i dzidziusia
Ja okolice Czestochowy , ja tez się o 1 starałam 2 lata ,i w tym czasie te 2 poronienia, a jesteś pod opieką ginekologa ?? Robiłaś jakieś badania ? Tarczyce ?

Fado123

Rozwiązania
3
U mnie też właśnie pierwsza to pusty pęcherzyk A teraz to sama już nie wiem co poszło nie tak a mogłabyś mi podać nazwę tych witamin
Ja brałam z solgar, ale są tańsze a tak samo dobre ,jak wpiszesz w google to ci wyskoczy

Rozwiązania
0
Ja okolice Czestochowy , ja tez się o 1 starałam 2 lata ,i w tym czasie te 2 poronienia, a jesteś pod opieką ginekologa ?? Robiłaś jakieś badania ? Tarczyce ?
Właśnie jestem ale to mała miejscowość i lekarz tacy siebie po pierwszym razie lekarz stwierdził że tak się zdarza a wczoraj potwierdzily sie najgorsze przypuszczenia odnosnie drugiej ciazy

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Zebrabmw Dwa miesiące do porodu! Ratunku Ciąża, poród, połóg 4
A Dwa razy pusty pecherzyk Potrzebuję porady 10
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
D Poronienie i dwa zabiegi łyżeczkowania Potrzebuję porady 12
I Kiedy moze nastapic owulacja? Tj 6 dc i dlaczego dwa pecherzyki? Potrzebuję porady 4
Y Pozytywny test, dwa negatywne, Potrzebuję porady 104
H Seks dzien/dwa dni po okresie Potrzebuję porady 11
A Beta HCG i dwa ciałka żółte Potrzebuję porady 2
N Dwa problemy ciążowe Potrzebuję porady 16
kaswyrzyk Roczniak i dwa zęby co do jedzenia Jedzeniowe ABC 2
K Zapalenie pluc, dwa antybiotyki jednoczesnie u dziecka Potrzebuję porady 17
M zajście w ciąże zaraz po okresie Potrzebuję porady 23
M Problemy żołądkowe, nadmiar witaminy A - dwa pytania Potrzebuję porady 2
Z Dwa razy ten sam test ciążowy Potrzebuję porady 7
G Niemowlę 6m zjadło dwa kawałki styropianu. Potrzebuję porady 6
A dwa poronienia- brak pomysłu działania Potrzebuję porady 0
yesenia dwa pęcherzyki w jajniku Staramy się 2
J Kończymy DWA latka!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1
M Dwa tygodnie wolnego dla ojca z tutułu urodzenia się dziecka Porady prawnika 6
J Dwa pytania z serii konsumenckie Porady prawnika 1
M dwa ostatnie problemy :) Zdrowie 6
M dwa ostatnie problemy :-) Spanie 11
A Dwa dni na opiekę nad dzieckiem (art. 188) Porady prawnika 3
M Moje dwa chłopaczki :) Gratulacje 10
M dwa dni platnego urlopu na dziecko do ukończenia 14 roku życia Porady prawnika 1
Pauli25 ropien w bliznie pooperacyjnej dwa miesiace po cesarce Zdrowa mama 1
andzia_82 dwa paluszki Roczniaki i dwulatki 5
Pauli25 Dwa potwory Z Sulechowa!!!!! Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 2
M Kilka słów o tym jak dwa razy MUSIAŁEM się ożenić! Zwierzenia 16
K 2dniowa miesiączka a szyjka bardzo wysoko Potrzebuję porady 3
C Bardzo skąpy okres czy plamienie implantacyjne Potrzebuję porady 3
A ( Poronienie w styczniu) Negatywny test, @ brak + dziwne bardzo skape plamienie Potrzebuję porady 8
aniaslu Lipcóweczki 2019 bardzo prywatnie Lipcóweczki 2019 - prywatnie 1103
zgredzus Bardzo niskie TSH Staramy się 3
M Bardzo boję się drugiego porodu... Potrzebuję porady 15
M Pomocy! Bardzo wysoki wynik TSH Potrzebuję porady 21
J Szczypanie i bardzo lekkie krwawienie z pochwy! Potrzebuję porady 2
O Bardzo późna owulacja 45 i 46 dc Potrzebuję porady 7
Tysiek991 Bardzo wysokie anty TPO Potrzebuję porady 11
F Bardzo rzadko czuje ruchy Potrzebuję porady 12
N Bardzo złe wyniki hormonów - edit! Staramy się 17
Kaamilaaa Bardzo krótki cykl Potrzebuję porady 4
nowamloda12 Bardzo aktywne dziecko 35tc Potrzebuję porady 3
I Bardzo wysoka wolna beta w pappa Potrzebuję porady 14
S Brak okresu od 2 miesiecy, bardzo niska beta... Potrzebuję porady 4
K 1 miesiąc - bardzo silne skurcze podbrzusza Potrzebuję porady 18
B Potrzebuje bardzo porady. Ciąża Potrzebuję porady 17
E Bardzo źle psychicznie znoszę informacje o tragediach z udziałem dzieci. Potrzebuję porady 7
KasiaSzewczyk Kwas foliowy w bardzo dobrej cenie Zdrowa mama 3
L bardzo dobry ginekolog-Warszawa (ciąża pozamaciczna) Poleć szpital, lekarza, położną 1