reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwa ciałka żółtkowe, czy to bliźniaki?

Dołączył(a)
12 Wrzesień 2023
Postów
1
Hej, kilka dni temu była u ginekologa potwierdzic ciąże, wtedy było to 5+2.
Okazało sie ze jest pęcherzyk ciążowy a w nim dwa ciałka żółtkowe 🙈
Ginekolog powiedział ze jedno może sie wchłonąć bo często tak bywa ale istnieje możliwość bliźniąt, jestem trochę przerażona bo na pokładzie mam już jednego 3 latka 🙏🏻
Chciałabym poznać wasze historie, może któraś miała tez na początku dwa a później okazalo sie jednym? Mam iść za dwa tygodnie na usg
Pozdrawiam :)
 
reklama
Kochana, kontroluj to proszę. Zobacz co znalazłam.
Screenshot_2023-09-13-01-44-52-367_com.android.chrome.jpg
 
Kochana, kontroluj to proszę. Zobacz co znalazłam.
Zobacz załącznik 1566056

Ale autorka pyta o cialka zoltkowe, czesc pecherzyka ciazowego zaimplantowanego w macicy. Ty piszesz o cialkach zoltych w jajniku, ktore wytwarzaja sie po uwolnieniu komorki jajowej.

Ten post na abc zdrowie dotyczy sytuacji, ze sa 2 cialka zolte w jajniku, a w macicy tylko jeden pecherzyk ciazowy z cialkiem zoltkowym. Byla podwojna owulacja, ale w macicy jest tylko jedna ciaza.
 
Żadne to ciałka żółtkowe tylko dwa pęcherzyki żółtkowe. To są dwie różne rzeczy.
Nie pozostaje Ci nic innego jak czekać na kolejną wizytę.
 
Poczekaj na kolejną wizytę jakby nie wiele możesz zrobić,będą dwa lub nie:) Raczej częściej się wchłaniają ale kto wie;)
 
Do góry