reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

dwa paluszki

andzia_82

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam ! mam pytanie mój synek na prawie trzy latka i nawyk ciągniecia dwuch środkowych paluszków jesli idzie spac to niema mowy aby zasnoł bez nich w buzi :no: niemam pojecia jak go tego oduczyc oczywiscie w ciągu dnia tez mu sie zdarza ze ciągnie paluszki ale wtedy ta ja mu mówie ze tak jest nie ładnie to na chwile je wyciagnie ale jesli tylko sie zapomni to od razu je wkałada prosze o rade dziekuje

reklama

aniadavid

Zaangażowana w BB
Miasto
mazowieckie
Rozwiązania
0
Moj synek odkad byl malutki to zasypial tylko z raczka trzymajaca ucho. Na poczatku bylo to moje lub meza ucho po jakims czasie zaczal mietosic juz swoje. Teraz synek ma prawie 3,5 roku i zdarza mu sie to sporadycznie. Wiec mysle ze moze z czasem Twojemu synkowi tez przejdzie. Wiem ze niektorzy smaruja dzieciom paluszki specjalnym zelem ale niestety nie wiem jak to jest w praktyce. :sorry2:

K

kaderka

Gość
Witam ! mam pytanie mój synek na prawie trzy latka i nawyk ciągniecia dwuch środkowych paluszków jesli idzie spac to niema mowy aby zasnoł bez nich w buzi :no: niemam pojecia jak go tego oduczyc oczywiscie w ciągu dnia tez mu sie zdarza ze ciągnie paluszki ale wtedy ta ja mu mówie ze tak jest nie ładnie to na chwile je wyciagnie ale jesli tylko sie zapomni to od razu je wkałada prosze o rade dziekuje
Dla pocieszenia mój też tak robi, dokładnie tak samo dwa paluchy w buzi i nie ma mocnych na niego

andzia_82

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Kaderka to widze ze nie tylko mój Dominiś tak robi tylko jak długo to moze jeszcze potrwac :wściekła/y: od września idzie do przedzszkola więc myśle ze to może cos zmieni :-)​

K

kaderka

Gość
mój też od września idzie do przedszkola, może faktycznie "wyrośnie" cockania paluchów, czasem to dosłownie masakra w nocy jak się do nich dorwie to, aż słychać jak je ciąga

andzia_82

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No w nocy to niewiem bo spi w swoim pokoju ale jak jego braciszek zgubu smoka w nocy i lece mi go dac to nie widze zeby je ciągnął ale jak znam moje dziecko to napewno jak sie wybudzi to pewnie tez ciągnie

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
J Dwa poronienia- jakie zrobić badania? Ciąża po poronieniu 9
1 Wyniki testu pappa - dwa różne wyniki Potrzebuję porady 18
Zebrabmw Dwa miesiące do porodu! Ratunku Ciąża, poród, połóg 4
K Dwa bardzo wczesne poronienia Ciąża po poronieniu 16
A Dwa razy pusty pecherzyk Potrzebuję porady 10
Arluś Witam was kochane dołączam do grupy dwa pozytywne testy i trochę obaw.. Czerwcowe mamy 2020 7
D Poronienie i dwa zabiegi łyżeczkowania Potrzebuję porady 12
I Kiedy moze nastapic owulacja? Tj 6 dc i dlaczego dwa pecherzyki? Potrzebuję porady 4
Y Pozytywny test, dwa negatywne, Potrzebuję porady 104
H Seks dzien/dwa dni po okresie Potrzebuję porady 11
A Beta HCG i dwa ciałka żółte Potrzebuję porady 2
N Dwa problemy ciążowe Potrzebuję porady 16
kaswyrzyk Roczniak i dwa zęby co do jedzenia Jedzeniowe ABC 2
K Zapalenie pluc, dwa antybiotyki jednoczesnie u dziecka Potrzebuję porady 17
M zajście w ciąże zaraz po okresie Potrzebuję porady 23
M Problemy żołądkowe, nadmiar witaminy A - dwa pytania Potrzebuję porady 2
Z Dwa razy ten sam test ciążowy Potrzebuję porady 7
G Niemowlę 6m zjadło dwa kawałki styropianu. Potrzebuję porady 6
A dwa poronienia- brak pomysłu działania Potrzebuję porady 0
yesenia dwa pęcherzyki w jajniku Staramy się 2
J Kończymy DWA latka!! Dzieci urodzone w listopadzie 2011 1
M Dwa tygodnie wolnego dla ojca z tutułu urodzenia się dziecka Porady prawnika 6
J Dwa pytania z serii konsumenckie Porady prawnika 1
M dwa ostatnie problemy :) Zdrowie 6
M dwa ostatnie problemy :-) Spanie 11
A Dwa dni na opiekę nad dzieckiem (art. 188) Porady prawnika 3
M Moje dwa chłopaczki :) Gratulacje 10
M dwa dni platnego urlopu na dziecko do ukończenia 14 roku życia Porady prawnika 1
Pauli25 ropien w bliznie pooperacyjnej dwa miesiace po cesarce Zdrowa mama 1
Pauli25 Dwa potwory Z Sulechowa!!!!! Dzieci urodzone w styczniu 2006r. 2
M Kilka słów o tym jak dwa razy MUSIAŁEM się ożenić! Zwierzenia 16
krewetka 9 miesiecy i ssie paluszki Porady - rozwój i zdrowie dzieci 2
ola652 coś z uszkami, wkłada paluszki?? Niemowlaki 12