reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dwa paluszki

andzia_82

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2006
Postów
49
Witam ! mam pytanie mój synek na prawie trzy latka i nawyk ciągniecia dwuch środkowych paluszków jesli idzie spac to niema mowy aby zasnoł bez nich w buzi :no: niemam pojecia jak go tego oduczyc oczywiscie w ciągu dnia tez mu sie zdarza ze ciągnie paluszki ale wtedy ta ja mu mówie ze tak jest nie ładnie to na chwile je wyciagnie ale jesli tylko sie zapomni to od razu je wkałada prosze o rade dziekuje
 
reklama
Moj synek odkad byl malutki to zasypial tylko z raczka trzymajaca ucho. Na poczatku bylo to moje lub meza ucho po jakims czasie zaczal mietosic juz swoje. Teraz synek ma prawie 3,5 roku i zdarza mu sie to sporadycznie. Wiec mysle ze moze z czasem Twojemu synkowi tez przejdzie. Wiem ze niektorzy smaruja dzieciom paluszki specjalnym zelem ale niestety nie wiem jak to jest w praktyce. :sorry2:
 
Witam ! mam pytanie mój synek na prawie trzy latka i nawyk ciągniecia dwuch środkowych paluszków jesli idzie spac to niema mowy aby zasnoł bez nich w buzi :no: niemam pojecia jak go tego oduczyc oczywiscie w ciągu dnia tez mu sie zdarza ze ciągnie paluszki ale wtedy ta ja mu mówie ze tak jest nie ładnie to na chwile je wyciagnie ale jesli tylko sie zapomni to od razu je wkałada prosze o rade dziekuje
Dla pocieszenia mój też tak robi, dokładnie tak samo dwa paluchy w buzi i nie ma mocnych na niego
 
Kaderka to widze ze nie tylko mój Dominiś tak robi tylko jak długo to moze jeszcze potrwac :wściekła/y: od września idzie do przedzszkola więc myśle ze to może cos zmieni :-)​
 
mój też od września idzie do przedszkola, może faktycznie "wyrośnie" cockania paluchów, czasem to dosłownie masakra w nocy jak się do nich dorwie to, aż słychać jak je ciąga
 
No w nocy to niewiem bo spi w swoim pokoju ale jak jego braciszek zgubu smoka w nocy i lece mi go dac to nie widze zeby je ciągnął ale jak znam moje dziecko to napewno jak sie wybudzi to pewnie tez ciągnie
 
Do góry