reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwa pecherzyki? Wczesna ciąża

Dołączył(a)
4 Grudzień 2022
Postów
1
Dziewczyny, usg w 5+6. Pęcherzyk zaznaczony strzałka to ciąża. A co to za pęcherzyk zaznaczony pytajnikiem? Zauważyłam dopiero w domu… krwiak czy może drugi pęcherzyk?
 

Załączniki

  • 39E3BA3A-2D8B-4888-B761-1EC8654F6E30.jpeg
    39E3BA3A-2D8B-4888-B761-1EC8654F6E30.jpeg
    352,3 KB · Wyświetleń: 934
reklama
Dziewczyny, usg w 5+6. Pęcherzyk zaznaczony strzałka to ciąża. A co to za pęcherzyk zaznaczony pytajnikiem? Zauważyłam dopiero w domu… krwiak czy może drugi pęcherzyk?
Lekarzem nie jestem ale wydaje mie się ze to drugie co zaznaczyłaś jest poza macicą… a co to takiego to już trzeba z lekarzem porozmawiać 😉
 
Może to jajnik? Nie wiem. U mnie podobnie wyglądało usg, jak gin mnie dokladnie maglowal czy nie mam patologicznych zmian. Moze jakieś jajo się zdążyło tam wytworzyć. Zapytaj lekarza :)
 
Druga plamka ewidentnie jest poza macicą więc to nie drugi pęcherzyk.
A co - to pytanie do lekarza.Ale też wydaje mi się, że lekarz by tego nie przeoczył gdyby to było coś złego.
Na nastepnej wizycie po prostu zapytaj i ewentualnie zabierz zdjęcie ze sobą.
 
reklama
Gazy w jelicie ;) Jeszcze może być (chyba bardziej prawdopodobne) przekrój przez naczynie/któraś z tętnic
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry