reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwa potwory Z Sulechowa!!!!!

Pauli25

Styczniowe mamy'06
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2006
Postów
1 091
Witam!!
Bardzo mi przykro z tego z tego powodu i współczuję mamą ktorych dzieci były szcepione w Sulechowie!!Te dwa wstrętne babsztyle bez serca powinnuy spędzic w kiciu dożywocie!!!Jak mozna tak potraktowac bezbronne maluszki.W głowie mi sie nie miesci dlatego otworzyłam ten wątekPopatrzcie dziewczęta na nasze maluchy,jak pomysle ze to mogło je spotkac to .....zabiła bym!!!!!!
Wypowiedzcie sie laseczki....papapa ;D ;D ;D
 
reklama
Masz rację to dlA MNIE KOMPLETNY BRAK ODPOWIEDZIALNOśCI JAKIEJKOLWIEK :mad: :mad:
Powinny wziąć te baby i wszczepić im te wszystkie choroby
90778.jpg
 
Powinny zostać zamknięte w więzieniu za coś takiego, przecież to jest niewybaczalne, a one niby były dorosłe i odpowiedzialne
 
Do góry