reklama

Dwa razy ten sam test ciążowy

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez zagubionakryszka, 22 Październik 2015.

1. zagubionakryszka

zagubionakryszka Początkująca w BB

Mam bardzo głupie pytanie, wynika to nie z mojej niewiedzy, ale ze zdenerwowania i braku rozsądku, czy braku trzeźwego myślenia.
    Kupiłam w Rossmannie test ciążowy, zrobiłam go od razu w toalecie w galerii handlowej, wykonałam go dobrze, zgodnie z instrukcją, ale nie wyszedł, część testu na której powinien ukazać się wynik częściowo została "zalana" fioletowym odcieniem, a kreska (o ile można nazwać to kreską?) była rozmazana i ledwo widoczna... po dłuższym czasie (bardzo nierozsądne z mojej strony) oddałam kolejną próbkę moczu na ten sam test (już bez użycia pepitki) i wyszedł pozytywny, z tym, że druga kreska jest ledwo widoczna. Co mam o tym myśleć? Czy powinnam na spokojnie wykonać drugi test? Nie mogę być teraz w ciąży...

2. natalkuś

natalkuś Fanka BB :)

Zrób drugi test, a najlepiej wybierz się na betę ;-)

3. reklama
  4. zagubionakryszka

Myślisz, że ten test może być wiarygodny? Wiem, że to totalnie kretyńskie z mojej strony i zachowałam się jak idiotka robiąc taką akcję, ale nie myślałam trzeźwo

5. natalkuś

natalkuś Fanka BB :)

Ja obstawiam że nie

6. zagubionakryszka

Powtórzę ten test, tylko bardzo martwię się tymi dwiema kreskami, które na nim są :(

7. sonia_3

sonia_3 Fanka BB :)

Twoje emocje są zrozumiałe, nie przejmuj się czy pytanie jest "totalnie kretyńskie".

Najbardziej wiarygodne będzie badanie beta hcg ( pobranie krwi ), możesz je wykonać np. w sieci Diagnostyka, w przychodni itd. Kosztuje niewiele, o ile się nie mylę jakieś kilkanaście złotych, a daje pewność. Jeśli badanie w Diagnostyce wykonasz z rana, wynik będziesz miała w internecie późniejszym popołudniem tego samego dnia ( pod warunkiem że założysz sobie u nich kartę klienta).

Odnośnie testu jaki dzisiaj wykonałaś, jeśli faktycznie jesteś w ciąży i jest to bardzo młoda ciąża to druga kreska na zwykłym teście nie będzie wyraźna, może być ledwo widoczna i będzie to wynik pozytywny. I jeśli to Cię martwi, to przede wszystkim przestań panikować, to nie jest koniec świata niezależnie od sytuacji, a może to właśnie początek czegoś wspaniałego.

Jeśli masz jeszcze inne pytania, pisz śmiało.

8. Maguśka

Maguśka Początkująca w BB

zrób jeszcze jeden test.Istotne jest tez kiedy mialas okres,albo ile Ci sie spoznia.

9. witalka

witalka Zaciekawiona BB

Jeszcze raz trzeba zrobić. Szanse z tego co piszesz są 50/50

10. reklama

Poleć forum