reklama

Dwie kresczki są a na usg nic nie wiedać....

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez karrollajnaa, 11 Maj 2015.

1. karrollajnaa

karrollajnaa Początkująca w BB

Witam Was kochane,od 2 lata staramy się z mężem o dzidziusia,od roku jeździmy do kliniki leczenia par, które tak bardzo chcą a z różnych względów nie mogą mieć dzidziusia....
    7 maja zrobiłam test i pojawiły się dwie kreseczki jedna bledsza, byłam u lekarza a lekarz powiedział ze widzi jakieś zgrubienie ale nie może potwierdzić,że to ciąża. W czwartek idę idę do lekarza... sama nie wiem czuje sie jak przed okresem pobolewa mnie brzuch mam baardzo duże brodawki iiiiiiiiii mega wrażliwe piersi, jak myślicie udało się?? DSC_0577.jpg

2. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Z córcia test tej firmy tez mi tak wyszedł :tak: Po 3 dniach zrobiłam kolejny i druga kreska była bardziej wyraźna. Na początku też mnie brzuch bolał w okolicy jajników. Myślę że szanse na dzidziusia są;-)

3. reklama
  4. karrollajnaa

W czwartek lece do lekarza... może to smieszne ale wiem ze testy z krwi powiedzą mi prawdę a ja boje się je zrobić i rozczarować...

5. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Ja na pierwszych testach też miałam baaaaardzo blade kreski, ale zawsze następnego dnia robiłam kolejne, żeby "sprawdzić" ;-)
    Wiem, że się boisz, ale na Twoim miejscu najpierw zrobiłabym kilka testów różnych firm, a później betę z krwi :tak:

6. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Również radziła bym zrobić testy innych firm...ja też tak robiłam choć druga kreska była trochę bardziej widoczna :) mąż już się ze mnie śmiał, że nie nadąża za mną, że widać jak byk dwie kreski a ja nadal testy chcę robić :) i zrobiłam w sumie 7 :) ale to chyba tylko po to by się w 100 proc upewnić i z radości :D a usg miałam robione w 5tc i już coś było widać, ale to odrobinkę, a jak w pracy się pochwaliłam to było stwierdzenie, że jeszcze nic nie jest pewne, że mogę jeszcze stracić, pomyślałam tak mi dobrze życzycie no to fruuu na zwolnienie radźcie sobie sami :)

Ostatnia edycja: 12 Maj 2015
  7. kate_p7

kate_p7 Fanka BB :)

cześć zrób betahcg z krwi, sprawdź przyrost, beta ok. 1500 dopiero będzie widać pęcherzyk ciążowy, a za tydzień bijące serduszko. Testy hcg z moczu wychodzą od bety 60 we krwi nie którym kobietom, a zarodek jest tak maly ze na usg jeszcze nie widać nic.

8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Ja przy pierwszej ciąży zrobiłam chyba z 5 czy 6 testów, też ze szczęścia, poza tym UWIELBIAM patrzeć, jak się pojawiają te dwie kreseczki :-D
    W drugiej ciąży zrobiłam tylko 2 testy, dzień po dniu, ale poszłam też na betę dla pewności ;-)

I w 5tc na USG ginka mi torbiel "wywróżyła", a w 6tc stwierdziła, że "coś tam jest" :baffled:

9. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Ja w sumie zrobiłam 4 takie testy i piąty z krwi :) Tego samego dnia zrobiłam test tej firmy i innej i ten drugi był bardziej wyraźny.
    Lęk zawsze jest, ale jak na takich wyszły dwie kreski to i z krwi powinien wyjść pozytywny.
    &&& trzymam kciuki za usg

10. reklama
  11. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Ja zrobiłam test ( w czwartek) wyszły dwie kreski, wieczorem kupiłam jeszcze jeden, znowu wyszły dwie.
    We wtorek miałam usg, czyli 5 dni pozniej, na którym wyszło ze pęcherzyk jest ale jeszcze pusty. Prosto z usg poszłam zrobic betę, bo prawie oszalałam na badaniu, która potwierdziła ciążę.
    Tydzien pozniej, tez we wtorek miałam kolejne usg na którym już było widać serduszko:)

12. karrollajnaa

Dzięki, dziewczyny za wasz odpowiedzi.Jeszcze tylko jeden dzień i będzie wszystko jasne mam nadzieje, że się udało. Nie mam pojęcia skąd ja biorę tyle siły na to wszystko, stres jest mega duży:) jutro po 17 będe wiedzieć co dalej:) na pewno dam znać:)) Miłego dnia kochane:)

Poleć forum