reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski i jedna kreska

reklama
Tak się cieszę. Gratuluje. Moim chłopcom biło serduszko 120/min, więc myślę że to nie jest jakaś znaczącą różnica. Może jemu coś źle wyszło, a nawet jeśli nie, to na pewno będzie dobrze. Dbaj o siebie i nastaw się na 8 miesięcy długiego oczekiwania, które zarazem upłyną szybciej niż myślisz [emoji6]. Teraz jak jesteś pod okiem lekarza, to co by się nie działo to walisz do niego, a jego obowiązkiem jest cię przyjąć i uspokoić. Szczególnie jeśli ( tfu tfu) gorzej byś się poczuła. Co do czytania,czytaj jak się rozwija maluch, jak karmić piersią itp. ale na pewno nie czytaj co może pójść źle. Odradzam pisanie na forum, chyba że o tym, jak się czujesz doskonale, bo czasem forumowiczki mogą cię nastraszyć, a pamietaj że każda ciąża jest inna. Trzymam kciuki za was. Gratuluje ciayzy raz jeszcze.
 
Jeszcze jedna sprawa. Nasz lekarz na tak wczesnym etapie nie sprawdzał jak szybko bije, tylko czy bije. Więc moim zdaniem lekarz nie powinien cię straszyć, bo maleństwo jeszcze jest malutkie, serduszko nie rozwinięte w pełni. Pierwsze mierzenie ciśnienia mieliśmy w 11 tygodniu. No, ale co lekarz to inne metody...
 
Dziewczyny czy tu coś widać?
Screenshot_20190622-102903_Gallery.jpg
 
Kochana nie doszukuj się kreski na teście bo może być tak że dostaniesz @ za parę dni i będzie wielkie rozczarowanie że kreska była A @Przyszła i czy to poronienie. Oczywiście nie życzę Ci tego. Każda z nas by chciała zobaczyć na teście 2 krechy. Jeśli Ty na żywo nie widzisz kreski to aparat jej nie uchwyci. Spokojnie poczekaj do terminu @ jeśli ten test jest zrobiony przed terminem @
 
Kłamał w sensie że pokazał druga kreskę A ciąży nie było? Ja miałam sytuację będąc w ciąży pokazał mi negatyw cały czas A jak nie byłam w ciąży to pokazał mi pozytyw. I potem jak tu wierzyć w testy.
Ja mialam taka sytuację że w ciąży nie bylam a cien się pojawił. Po jakim czasie był ten cien?
 
Problem w tym że ja się jej wcale nie doszukuje. Chyba nie jestem gotowa żeby po raz kolejny zobaczyć drugą kreskę. Nigdzie też nie napisałam że jej nie widzę a aparat wyostrza. Kreska pojawiła się po 3 minutach i wtedy też zrobiłam zdjęcie. Na początku myślałam że mi się wydaje.
 
Problem w tym że ja się jej wcale nie doszukuje. Chyba nie jestem gotowa żeby po raz kolejny zobaczyć drugą kreskę. Nigdzie też nie napisałam że jej nie widzę a aparat wyostrza. Kreska pojawiła się po 3 minutach i wtedy też zrobiłam zdjęcie. Na początku myślałam że mi się wydaje.
Ja tylko napisałam że jeśli jej nie widzisz to aparat nie złapie. Ale jeśli Ty widzisz to super. Powtórz test za dwa dni lub w poniedziałek na betę i będzie wszystko jasne.
 
reklama
Do góry