reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski i jedna kreska

Devokado

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
55
Witam, staramy się o dziecko. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziś brzuch jak na okres, za dwa dni powinien byc. Zrobiłam test o stężeniu 20ml/u o 13.00. Trzymałam cały dzień mocz by wynik w miarę miarodajny. Pokazała się bardzo blada kreska, na dole zdjęcie. zrobiłam drugi test o stężeniu 10ml/u ale już z moczu nazbieranego przez 2 godziny i wyszedł negatywnie. Tak wiem, zrobię jeszcze rano i pójdę na betę ale co o tym myśleć?
 

Załączniki

  • received_455043035266666.jpeg
    received_455043035266666.jpeg
    135,7 KB · Wyświetleń: 3 691
reklama
A pokaz ten drugi.
Witam, staramy się o dziecko. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziś brzuch jak na okres, za dwa dni powinien byc. Zrobiłam test o stężeniu 20ml/u o 13.00. Trzymałam cały dzień mocz by wynik w miarę miarodajny. Pokazała się bardzo blada kreska, na dole zdjęcie. zrobiłam drugi test o stężeniu 10ml/u ale już z moczu nazbieranego przez 2 godziny i wyszedł negatywnie. Tak wiem, zrobię jeszcze rano i pójdę na betę ale co o tym myśleć?
 
Witam, staramy się o dziecko. Od kilku dni bolą mnie piersi, dziś brzuch jak na okres, za dwa dni powinien byc. Zrobiłam test o stężeniu 20ml/u o 13.00. Trzymałam cały dzień mocz by wynik w miarę miarodajny. Pokazała się bardzo blada kreska, na dole zdjęcie. zrobiłam drugi test o stężeniu 10ml/u ale już z moczu nazbieranego przez 2 godziny i wyszedł negatywnie. Tak wiem, zrobię jeszcze rano i pójdę na betę ale co o tym myśleć?
Ten test pokazuje pozytyw :) trzymam kciuki aby test rano również był pozytywny!
 
Na drugim nie ma cienia kreski więc nie ma sensu dawać zdjęcia. Właśnie trzyma mnie w nadzieji, że stężenie przy drugim małe. Skoro pierwszy wyszedł to chyba mało prawdopodobna pomyłka prawda? Staramy się tak długo już, że dziś popadłam trochę w panikę i wydaje mi się że wynik bety jutro to wieczność. Dziękuję za odpowiedzi!!!!
 
Na drugim nie ma cienia kreski więc nie ma sensu dawać zdjęcia. Właśnie trzyma mnie w nadzieji, że stężenie przy drugim małe. Skoro pierwszy wyszedł to chyba mało prawdopodobna pomyłka prawda? Staramy się tak długo już, że dziś popadłam trochę w panikę i wydaje mi się że wynik bety jutro to wieczność. Dziękuję za odpowiedzi!!!!
Niestety wielokrotnie widziałam że test kłamał, ale trzymam kciuki aby u ciebie jednak mówił prawdę. Pewna jest w 100% beta :)
 
reklama
Niestety wielokrotnie widziałam że test kłamał, ale trzymam kciuki aby u ciebie jednak mówił prawdę. Pewna jest w 100% beta :)
Kłamał w sensie że pokazał druga kreskę A ciąży nie było? Ja miałam sytuację będąc w ciąży pokazał mi negatyw cały czas A jak nie byłam w ciąży to pokazał mi pozytyw. I potem jak tu wierzyć w testy.
 
Do góry