reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski przy takich hormonach - pomóżcie

Mój mąż miał badane 2-3 razy i wyszło ok poza tym że jest słaba ruchliwosc plemników ale właśnie kończy 6 miesiąc zażywania suplementów na poprawę ruchliwosci plemników.
u nas problem byl z prawidlowa budowa bo mial tylko 1-2% i dostal sterydy bo suplementy malo dawaly :( dajcie sobie czas. Wiem że łatwo mówić ale endokrynolog tez powinien sam z siebie wykazac checi pomocy i zrozumienia czemu tak sie dzieje a nie inaczej. Mam świetną lekarke ale z Krakowa nie wiem skad jestescie
 
reklama
u nas problem byl z prawidlowa budowa bo mial tylko 1-2% i dostal sterydy bo suplementy malo dawaly :( dajcie sobie czas. Wiem że łatwo mówić ale endokrynolog tez powinien sam z siebie wykazac checi pomocy i zrozumienia czemu tak sie dzieje a nie inaczej. Mam świetną lekarke ale z Krakowa nie wiem skad jestescie
Ja mieszkam od 1.5 roku w DE
 
no moze tam maja inne leki albo inne podejscie do pacjenta hmm robili Ci usg tarczycy?
Tak miałam robione. Poprzednie usg tarczycy wyszły ok. A te co miałam robione 23.10 będę dzisiaj dzwonić pytać do lekarza rodzinnego czy wyniki już przyszły jeśli tak to dzisiaj albo w czwartek po południu idę do lekarza zapoznać się z wynikami i po tabletki o mniejszej dawce żeby tarczyca się podniosła bo póki co biorę dziennie dawkę 150 mimo że wynik z 7.10 wynosi 0.14
 
a sprob letrox mi wlasnie zmienili z euthyrox na letrox i mialam o wiele lepsze wyniki mimo że są bardzo do siebie podobne
To nie ode mnie zależy. Zobaczymy co mi powie lekarz rodzinny bo tam lekarz na wynikach pewnie napisał nazwę i dawkę leków jaka mam brać i za 100 dni znowu skontrolować tsh czy poszło w górę czy znowu będę musiała obniżać większą dawka tsh.
 
To nie ode mnie zależy. Zobaczymy co mi powie lekarz rodzinny bo tam lekarz na wynikach pewnie napisał nazwę i dawkę leków jaka mam brać i za 100 dni znowu skontrolować tsh czy poszło w górę czy znowu będę musiała obniżać większą dawka tsh.
tak wiem wiem ale moze jakbys zapytala czy letrox nie bylby lepszy to moze Twoj orgaznim lepiej by zareagowal :)
 
tak wiem wiem ale moze jakbys zapytala czy letrox nie bylby lepszy to moze Twoj orgaznim lepiej by zareagowal :)
Chętnie bym zaproponowała ale parę dni temu u lekarza usłyszałam że to nie ja jestem lekarzem tylko on i to jakie leki i dawka jest odpowiednia dla mnie to on wie
 
reklama
Chętnie bym zaproponowała ale parę dni temu u lekarza usłyszałam że to nie ja jestem lekarzem tylko on i to jakie leki i dawka jest odpowiednia dla mnie to on wie
to jakiś buc :D moja lekarka na wszystkie moje pytania odpowiada i sama mi zmienila bo mowi ze jest o wiele lepszy i jej pacjentki lepiej sie czują na letroxie
 
Do góry