reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski

No będę robić z pewnością ❤️ tylko po tym teście miałam dwa z takimi mega cieniami kresek, naprawdę ledwo widoczne .. i się zgubiłam w tym..
Tez robiłam dużo testów i jedne wyglądały tak jak na zdjęciu, a inne nawet bledsze, a na jednym nic nie wyszło. Dopiero rano już troszkę wyraźniejsze były, a dwa dni później już całkiem mocne.
 
reklama
No będę robić z pewnością ❤️ tylko po tym teście miałam dwa z takimi mega cieniami kresek, naprawdę ledwo widoczne .. i się zgubiłam w tym..
Znalazłam moje, każdy robiony dzień po dniu.
 

Załączniki

  • 20230818_191531.jpg
    20230818_191531.jpg
    54,6 KB · Wyświetleń: 194
Jak ładnie ciemnialy 💕 oby moje tez takie były ❤️
I najśmieszniejsze jest to, że to były testy z allegro za 2,5 zł sztuka, z czułością 25 i pokazały, a test z apteki za 18 zł z czułością 10 miał tylko cień, żadnego różu nie było widać. No, ale w każdym razie nigdy nie pojawił mi się nawet cień, jak nie byłam w ciąży. Także cieszyłabym sie już na Twoim miejscu, no ja sie cieszyłam wtedy. 😁
 
I najśmieszniejsze jest to, że to były testy z allegro za 2,5 zł sztuka, z czułością 25 i pokazały, a test z apteki za 18 zł z czułością 10 miał tylko cień, żadnego różu nie było widać. No, ale w każdym razie nigdy nie pojawił mi się nawet cień, jak nie byłam w ciąży. Także cieszyłabym sie już na Twoim miejscu, no ja sie cieszyłam wtedy. 😁
Ja się już bardzo cieszę i jednocześnie boje zawodu, jak okaże się ze test oszalał a następne to fabryczne :/ i mam mega stres.. coś w tym jest, ze niby czulsze testy są i nie wykryją ciąży szybciej niż te generalnie mniej czule 😌
 
Ja się już bardzo cieszę i jednocześnie boje zawodu, jak okaże się ze test oszalał a następne to fabryczne :/ i mam mega stres.. coś w tym jest, ze niby czulsze testy są i nie wykryją ciąży szybciej niż te generalnie mniej czule 😌
Wiesz fabryczne kreski to by ciężkie na zdjęciu do wyłapania były, a tutaj ewidentnie przebija barwnik. 🙂
 
reklama
Ja robiłam test jakoś 6 dni przed miesiączką, ale też wyszedł jakiś lewy, bo w ogóle kontrolnej nie było tylko testowa 🙈 na następny dzień kupiłam pink z rossmana ten co wykrywa 6dni wczensiej i wyszła taka blaaada kreska jak foto, ale jak jest blada to znaczy, że ciąża:) potem w dniu spodziewanej miesiączki kupiłam najtańszy z rossmana i wyszła już krecha mocna. Także trzymam kciuki i myślę, że jutro może być już widać wyraźniej 😏
 

Załączniki

  • IMG_2372.jpeg
    IMG_2372.jpeg
    1,2 MB · Wyświetleń: 152
Do góry