reklama

Dwie szkoły dla siedmiolatki

Temat na forum 'Początek szkoły' rozpoczęty przez Jadran, 29 Sierpień 2012.

1. Jadran

Jadran Fanka BB :)

Witam!
    Moja córka od września idzie do pierwszej klasy.I od września także do drugiej klasy szkoły muzycznej.Obawiam się jak sobie poradzi bo choć sama w jej wieku chodziłam do szkoły muzycznej to zajęć miałam znacznie mniej niż ona będzie miała w podstawówce ( codziennie od 8.00 do 14.30) a i w szkole muzycznej nie miałam tyle zadawane z teorii co ona.

Czy któraś z Was jest w podobnej sytuacji? Jak sobie radzą Wasze dzieciaki?

2. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

na FB czeka jedna odpowiedź od uzytkowniczki - zobacz

3. reklama
  4. kosheen

kosheen Zaciekawiona BB

witaj. wydaje mi się, że jeśli ona sama tego chce a ty w żaden, nawet nieświadomy sposób jej do tego nie nakłaniasz, to czemu miałabyś jej tego zabraniać. musisz tylko ją wspierać i obserwować, czy daje sobie radę, czy nie zaniedbuje tego co jest najważniejsze...życzę powodzenia i więcej wiary w siebie i córkę :)

5. Jadran

Aniaslu czy ja koniecznie muszę założyć konto na FB jeśli mam je tutaj? Chyba forum jest po to by tu udzielać odpowiedzi.

6. Jadran

Kosheen- myślę,że ją nakłaniam chwaląc na przykład jej postępy.
    Dowiedziałam się,że córka w tym roku będzie miała zajęcia w szkole muzycznej 4 razy w tygodniu!Jestem podłamana jak sobie poradzi i jak ja to ustawię logistycznie.

7. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Ponieważ tu nikt nie odpowiadał, to wrzuciłam też na FP na FB i tam odpowiedziała jedna z mam. Zakładać konta nie musisz.

Poleć forum