reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie widoczne kreski na teście, a po 2 tyg bardzo blade?

We wtorej rano robilam test i polecialam na usg odrazu za wczesnie bylo zeby cos zobaczyc. Poszlam zatem w czw i byl widoczny pecherzyk ale gin powiedzial ze to bardzo wczesnie no i nie moge wytrzymac i na jutro mam umowiaona kolejna wizyte. Tak wiem chora glowa
No jak dla mnie to za wcześnie.. poczekalabym chociaż tydzień do czwartku ;)
 
reklama
Hej, no i nie wytrzymalam udalo mi wkrecic do lekarza wczoraj. Widzial pecherzyk ktory wg niego mial srednice 2,86cm w czwartek mial0,229cm. Jutro mam planowana kolejna wizyte u innego gina. Czy w takiej wielkosc pecherzyka moze byc widoczny juz zarodek?czy jest jeszcze za maly??
 
Hej, no i nie wytrzymalam udalo mi wkrecic do lekarza wczoraj. Widzial pecherzyk ktory wg niego mial srednice 2,86cm w czwartek mial0,229cm. Jutro mam planowana kolejna wizyte u innego gina. Czy w takiej wielkosc pecherzyka moze byc widoczny juz zarodek?czy jest jeszcze za maly??
Jesli teraz nie widzial to niw warto odczekać tydzień? ( lekarz sam powinien o tym wspomniec)
 
Twój wybór.. ale każda wizyta jest związana że stresem..zadaj sobie pytanie czy chcesz to przeżywać co dwa dni.. do tego zarodek to tylko 30% sukcesu. Pózniej będziesz biegać do lekarza i patrzeć czy już serduszko bije?
 
Pewnie masz racje tylko jak tak bardzo sie boje i czekalam na to....
Sama się wpędzasz w stres...bo zobacz: jutro pobiegniesz na wizytę sprawdzić czy jest zarodek i co za kolejne dwa dni sprawdzić czy jest tętno? Poczekaj spokojnie tydzień, zrelaksuj się i daj zarodkowi się rozwijać. I dodatkowo to jutro to będzie Twoje 5 (!) usg w ciagu jakichś 10 dni? Dobrze liczę? To nie jest dobry pomysł, ja bym miała obawy.
 
Witajcie.

Czy ktoś miał podobną sytuację? W pierwszy dzień świąt zrobiłam test ciążowy, który wyszedł pozytywny. Na teście wyszły dwie bardzo widoczne kreski, następnego dnia również. Byłam u gin, ciąża potwierdzona niecały 5 tydzień. Po ok tygodniu piersi przestawaly boleć mnie , codziennie coraz mniej odczuwalam bol. Po 2.5 tygodniach od wizyty zrobiłam 3 testy ciążowe, druga kreska która na początku byla bardzo widoczna teraz zmieniła się w bardzo bladą. Co to może oznaczać? Wizyte mam w czwartek. Piersi bolą mnie już bardzo mało lecz nabrzmiale sa nadal. Nie krwawie.Pozdrawiam N.
Bądź dobrej myśli ;) mnie już nic nie boli ani nie mam nudności ( trochę piersi nabrzmiale) A serduszko już bije
 
reklama
Hej, robilam bete wczoraj wyszla 3050 w miniony czw wynosila 840. To tak czy inaczej chyba dobry znak ze rosnie... ale tak czy inaczej chyba to bardzo wczesna ciaza?! Takie pytanie czysto teoretyczne...jak jest pecherzyk i pojawia sie cialko zolte to w nim juz jest zarodek?
 
Do góry