reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie widoczne kreski na teście, a po 2 tyg bardzo blade?

Hej, robilam bete wczoraj wyszla 3050 w miniony czw wynosila 840. To tak czy inaczej chyba dobry znak ze rosnie... ale tak czy inaczej chyba to bardzo wczesna ciaza?! Takie pytanie czysto teoretyczne...jak jest pecherzyk i pojawia sie cialko zolte to w nim juz jest zarodek?
Poczytaj sobie Link do: USG wczesnej ciąży - jak interpretować? - Blog mama ginekolog. Uniwersalna opowieść o życiu i wiedza medyczna dla kobiet
Nie wiem ja tego badania w ogole nie robiłam więc nie wiem jak ten hormon powinien rosnac( pewnie jest jakaś tabela w internecie) ja polecam reset clearblue z niego dowiesz się w którym tygodniu ciąży jesteś
 
reklama
Hej, pisze bo nie qiem co mam myslec...robic to w sumie nic w temacie nie moge. Tak jak pisalam wyzej okres mialam 6.12 16.01zrobilam test i odrazu bete i wyszla ok470rosla caly czas ostatnia robilam ponad tydz temu i wyszla ok6000 lek widzi pecherzyk ciazowy i zoltkowy ale twierdzi ze to raczej puste jajo. Poszlam dwa dni pozniej do innego lekarza i pecherzyk mial ponad 10mm a zoltkowy5.5 lek stwierdzila ze chyba jest blaszka zarodka ok0,23mm(chyba tak to sie nazywa)kazala czekac tydzien zeby potwierdzic ze ciaze albo puste jajo. Czy tak sie moze zadziac?nic mnie nie bili, nie mam plamienia itd. Miesiaczki mam co 40-45 dni... a owu mialam( obserwacji sluzu)przelom grudnia i pierwszy tydz stycznia. Przepraszam jesli moj wpis wydaje sie tendencyjny...ale nie wiem co mam myslec itd. Dodam czego moze wczesniej nie pisalam ze jak u gin bylam 17.01 to lek widzial z ktorego jajnika byla owu(zakladam ze musiala byc krotko przed wizyta bo pewnie nie zawsze to widac, a jesli tak to ciaza pewnie jest "mloda") chodzi mi zeby mniej wiecej okreslic czy mam juz sie godzic z najgorszym....moze ktoras z Was wie cos wiecej w tematach o ktorych pisze...z gory dziekuje
 
Hej, pisze bo nie qiem co mam myslec...robic to w sumie nic w temacie nie moge. Tak jak pisalam wyzej okres mialam 6.12 16.01zrobilam test i odrazu bete i wyszla ok470rosla caly czas ostatnia robilam ponad tydz temu i wyszla ok6000 lek widzi pecherzyk ciazowy i zoltkowy ale twierdzi ze to raczej puste jajo. Poszlam dwa dni pozniej do innego lekarza i pecherzyk mial ponad 10mm a zoltkowy5.5 lek stwierdzila ze chyba jest blaszka zarodka ok0,23mm(chyba tak to sie nazywa)kazala czekac tydzien zeby potwierdzic ze ciaze albo puste jajo. Czy tak sie moze zadziac?nic mnie nie bili, nie mam plamienia itd. Miesiaczki mam co 40-45 dni... a owu mialam( obserwacji sluzu)przelom grudnia i pierwszy tydz stycznia. Przepraszam jesli moj wpis wydaje sie tendencyjny...ale nie wiem co mam myslec itd. Dodam czego moze wczesniej nie pisalam ze jak u gin bylam 17.01 to lek widzial z ktorego jajnika byla owu(zakladam ze musiala byc krotko przed wizyta bo pewnie nie zawsze to widac, a jesli tak to ciaza pewnie jest "mloda") chodzi mi zeby mniej wiecej okreslic czy mam juz sie godzic z najgorszym....moze ktoras z Was wie cos wiecej w tematach o ktorych pisze...z gory dziekuje
Wszystko może się zdarzyć niestety.. A później jest jeszcze gorzej..ja jestem na etapie dwa tygodnie temu słyszałam serduszko ale za 2 tygodnie mam kolejne usg i nie wiem czy je znowu usłyszę..
 
Jezu ale to straszne jest... ja w pierwszej ciazy(fakt bylam mlodsza)nie swirowalam...moze wynikalo to tez z braku doswiadczenia no i nie ukrywam nie sledzilam netu:):) jak slyszalas serduszko to za tydz dwa i 30tez uslyszysz!!!ja w tym stanie w ktorym jestem teraz nie umiem skupic sie na niczym doslownie czekam od wizyty do wizyty...paranoja
 
Jezu ale to straszne jest... ja w pierwszej ciazy(fakt bylam mlodsza)nie swirowalam...moze wynikalo to tez z braku doswiadczenia no i nie ukrywam nie sledzilam netu:):) jak slyszalas serduszko to za tydz dwa i 30tez uslyszysz!!!ja w tym stanie w ktorym jestem teraz nie umiem skupic sie na niczym doslownie czekam od wizyty do wizyty...paranoja
Internet niestety to zło.. A Co do twojej historii to niestety trzeba czekać.. nic "na juz" się nie da zrobić..
 
Beti223 a sprawadzalas w kalkulatorze czy beta dobrze przyrasta?

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nic..za dużo się statystyk naczytalam:)
Nie czytać. Albo czytac, ale patrzeć z przymrużeniem oka. Ja miałam lekkie różowe plamienie w 6-7tygodniu i naczytałam się w internecie, że to poronienie, bo niby "bezpieczne plamienie" to tylko przy implantacji zarodka a na to już u mnie za późno. nawet wstawiałam zdj papieru na którym było to różowe po siusianiu i dziewczyny mnie tu postraszyły, że to na pewno nic dobrego i były prawie pewne, że poroniłam. Otóż myliły się całe szczęście, okazało się, że była to najnormalniejsza sprawa, nic zagrażającego płodowi. Ale co mnie nastraszyly to daj spokój...

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry