reklama

dwoje dzieci i praca na pełen etat

Temat na forum 'Rodzeństwo' rozpoczęty przez kemaya, 7 Luty 2011.

1. kemaya

kemaya mama wrześniowa 2009

czy są na forum mamy, ktore mają wiecej niz 1 dziecko i pracuja na pelen etat?
    chcialabym sie dowiedziec jak dajecie sobie rade.
    czy Wasi mezowie tez pracuja?
    czy macie pomoc rodziny?
    jak to sobie wszystko zorganizowaliscie, ze macie 2 czy 3 dzieci i pracujecie oboje?
    bede wdzieczna za odpowiedzi.
    pozdrawiam!

2. aniam141

aniam141 Wrześniowe mamy 2008

Ja siedzę w domu ale znam kilka takich mam .
    Starsze w przedszkolach młodzse z nianią mama w pracy i radza sobie super

3. reklama
  4. k8sad

k8sad Fanka BB :)

Mnie to czeka już nie długo, wiec chętnie się dowiem. Tym bardziej, że ja w pracy siedzę 10 godz (bo niby mamy przerwę w pracy na obiad ale nikt tego nie przestrzega)

5. Antylopka

Antylopka Potrojna mamuska

od poniedziałku wracam do pracy i na cały etat. Jednak tutaj jest inny tryb pracy, bo jest przeerwa na midi, a że ja mieszkam kilka minut pieszo od szpitala w którym pracuje to zamierzam jesć w domu i karmić małego (bo karmię piersią)
    Do wrześnie teściowa będzie zajmowała się synkiem, córka chodzi do przedszkola. mąz też pracuje - jak wychodzi rano zazwyczaj wraca wieczorem. ma za to więcej wolnego i elastyczny czas pracy, więc w razie nagłego zapotrzebowania na obecność rodzica on jest w pełni dyspozycyjny i od nikogo nie zależny.

6. tespo

tespo Gość

nie wyobrażam sobie żeby moja kobieta miała pracować na pełen etat z dwójka dzieci, tym bardziej że są małe, ja jako facet staram sie zapewnić wszystko czego potrzebują

7. vusia

vusia Fanka BB :)

Ja mam dwoje i pracuję na pełen etat. Mąż też pracuje.
    Starsza córka jest w szkole, później w świetlicy, a do synka mam nianię.
    Nie powiem że jest łatwo (tak naprawdę obowiązują mnie dwa etaty :)), ale radzę sobie.
    Zresztą, nie jestem stworzona do siedzenia w domu, praca zawodowa jest dla mnie bardzo ważna.

8. royanna

royanna Szczesliwa mamusia :)

Ja tez jestem mama dwoch synkow i pracujemy z mezem na pelen etat. Straszy synek wyjezdza razem z nami ok 8:15-8:45, zawozimy go do przedszkola gdzie jest do godz ok 17:45-18:15, potem razem wracamy. Mlodszy synek jest z niania w domu. Nasze zycie jest w biegu ale dajemy rade :) Rodzina nam nie pomaga bo daleko od nas jest :(

9. Magnez1

Magnez1 Fanka BB :)

Wracam do pracy we wrześniu. Stas idzie do przedszkola, Zosia mam nadzieję do żłobka. WIekszosc bedzie zalezala ode mnie bo maz pracuje na zmiany. I podejrzewam, że bede tesknic za czasem kiedy mialam "tylko" dzieci na głowie, ale na razie chce mi sie wracac. Czekam na odmiane.

10. reklama
  11. DobryTata.waw.pl

DobryTata.waw.pl Fanka BB :)

12. kasiagie

kasiagie Fanka BB :)

ja nie pracuję, mam roczną córcię, nie dałabym rady jej zostawiać z nianią, wolę się sama dziećmi zaopiekować albo prosić o pomoc rodziców.

Poleć forum