)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

dwoje dzieci i praca na pełen etat

Rewi3

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Kwiecień 2017
Postów
63
Rozwiązania
1
Jak miałam 2 dzieci to pracowałam na pełen etat i dało się mimo że maż byl za granicą. Teraz przy trzecim wrocilam już tylko na pól etatu i mąż wrócił na stałe i wymieniamy się opieką nie angażujemy ani rodziny ani żłobka. Też się da ale to zależy od godzin pracy i dobrej woli szefa. Ale takie wyjście na parę godzin przy trójce to fajna sprawa
 
reklama
Dołączył(a)
6 Marzec 2018
Postów
7
Rozwiązania
0
Ja mam 2 dzieci i szczerze to Nie mam wiekszych problemów i pogodzeniem wychowania a praca. Mieszkamy poza Warszawa (od 3 miesiecy) a pracujemy w stolicy w godzinach 8-16. Wstajemy o 6 z domu wychodziły o 7. Dzieci do szkoły i przedszkola a ja do pracy. Córka lat 9 sama wraca po zajęciach do domu syna odbieram albo ja albo maz. Wracamy do domu jemu obiad i do wieczora cos robimy albo wspólnie albo dzieci sobie a my cos ogarniamy w domu .... I leci :)
Szczerze to wszystko jest dobra organizacja czasu....
W zeszłym roku było inaczej (mieszkalismy w Warszawie) bo córka miała dodatkowe zajęcia (poniedziałek gitara, środa piątek taniec, czwartek koszykówka) i tez dawalismy rade :)
Pewnie i teraz będziemy obydwoje zapisywać na dodatkowe zajęcia :)
Oby dobrze zaplanować wtedy wszystko chodzi jak w zegarku :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry