reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwukrotne poronienie w 9 tygodniu ciazy

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2015
Postów
8
Jestem mama dwójki dzieci z innego związku ,moj partner tez ma jedno dziecko, jesteśmy razem dwa lata i zapragnelismy dziecka . W ciąże zaszłam zaraz od poczatku jak sie zaczęłam starać niestety trwało to tylko 9 tygodni serduszko nie biło, 7 miesięcy sprobowalismy ponownie od razu sie nam udało i ta sama strata w 9 tygodniu, czy to przypadek czy coś z nami nie tak
 
reklama
agahandy jak będzie 3 poronienie to z NFZ włącza się diagnostykę poronień nawykowych. Ja bym zaczęła szukać już problemu. Przyczyn może być wiele od banalnych po bardzo poważne. Trzeba zbadać tarczycę, poziom progesteronu, cukier na czczo. Wymaz na chlamydię,ureoplasmę, mycoplasme.Potem warto robić immunologię, bo może zespól antyfosfolipidowy - nabyty.. po zbadanie białka C i S, konflikt serologiczny. Histeroskopia, kariotypy..itp Naprawdę duża ta diagnostyka, aż po genetykę w skrajnych przypadkach.Musi być dobry lekarz, żeby robić te badania w jakiś sensownej kolejności.. Ja mogę pisać Ci o tych badaniach i się okaże że to pól strony. To są dwa poronienia ciąż klinicznych rzadkością jest aby następowały dwa po sobie.
 
Do góry