reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dwukrotny cykl płukania - jak długo?

rapunzel

czyli roszpunka
Dołączył(a)
19 Marzec 2008
Postów
1 190
Mam pytanie do mam starszych niemowlaków. Jak długo należy stosować dwukrotny cykl płukania ubranek? Mój synek ma teraz 9 i pół miesiąca i na razie jeszcze płuczę mu wszystko dwa razy, ale zastanawiam się, czy to konieczne? Dodam, że używam płynu persil sensitiv i syn nie jest alergikiem, a w każdym razie nic na to nie wskazuje póki co.
Będę wdzięczna za sugestie innych mam :-)
 
reklama
Ja nigdy nie płukałam 2 krotnie-do 6 miesiąca prłam w Lovelli Balsam a od 6 piorę w Arielu i używam płynu do płukania Lenor Sensitive- mały nigdy nie miał problemu ze skórą
 
Moj syn ma 16 miesiecy i do tej pory nadal plucze dwukrotnie,używam proszku i płynu Lovelli ale Młody ma uczulenie od "dorosłego" proszku wiec narazie nic nie zmieniam...
 
Wszystkim mamom dziękuję za wypowiedzi, zacznę chyba opuszczać ponowne płukanie, a juz zwłaszcza rzeczy nie mających bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak np bluzy. Zresztą gdyby cos było nie tak, to powrócę do dwukrotnego płukania.
 
reklama
Nigdy nie płukałam dwukrotnie,prałam dwa miesiące w płynie Dzidziuś,a teraz już w proszku dla "dorosłych".Płyn do płukania używam sensitive zawsze,dla nas też.
 
Do góry