reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwukrotny niedoszły Ojciec

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Poczekaj bo nie kumam… ma kobieta „faceta”, dziecko z innym „facetem” i jeszcze się z tobą spotyka? Kto nalega na te spotkania?
Ma Faceta, dziecko z poprzedniego związku (z takim z którym zdradziła mnie). A ze mną spotkała się w tym roku po latach przerwy. Mieszka za granicą i akurat byłem w jej kraju, jej mieście i napisałem zę będę tam i zaproponowała spotkanie. Nikt nie nalegał. W święta ona będzie w Polsce i umówiliśmy sie na następne spotkanie.
Ale spokojnie, nie zdradziła Faceta ze mną.
 
Ma Faceta, dziecko z poprzedniego związku (z takim z którym zdradziła mnie). A ze mną spotkała się w tym roku po latach przerwy. Mieszka za granicą i akurat byłem w jej kraju, jej mieście i napisałem zę będę tam i zaproponowała spotkanie. Nikt nie nalegał. W święta ona będzie w Polsce i umówiliśmy sie na następne spotkanie.
Ale spokojnie, nie zdradziła Faceta ze mną.
Wiesz zdrada nie zaczyna się wtedy, gdy ma się majtki na kostkach 🤣
Zdrada zaczyna się kiedy nie informujemy partnera na przykład, ze spotykamy się z naszym poprzednim partnerem.
Oboje gracie nieczysto i raczej nie wyjdzie z tego nic dobrego…
Nie rozumiem czemu się zgadzasz na te spotkania? Było jak było, czas ułożyć sobie życie i iść do przodu.
Z jakiegoś powodu ten związek się rozpadł. A nie rozpadł się przez zdradę. Ona była objawem choroby związku. Zostaw to idź dalej. Nie będzie przeprosin, rekompensaty za doznane krzywdy. W dorosłym życiu tak nie ma.. Ludzie zbierają się z podłogi i idą dalej. Jeżeli nadal będziesz brnął w ten delikatnie mówiąc „trudny” związek to raczej pomoc specjalisty potrzebna. Zmarnujesz kilka lat wychodząc z tego, pisząc na forach itp… a po co..?! zostaw to, po co do tego wracać…
 
Sa tacy co lubią drame.
Nie będą się kręcić wokół tysiąca wolnych, fajnych dziewczyn. Będą dłubać w przeszlosci, rozkładać ja na czynniki pierwsze, spotykać się z eksami. Jednym słowem robić z przeszłości toksyne.
Jak dziewczyna mądra to nie będzie się w to bawić. A jak ma podobne tendencje to tak się latami będą wokół słupa ganiać.
 
Nie wychowuje tego dziecka samotnie. Ma faceta i ma z nim kolejne dziecko. Facet mi nic nie zrobił bo z nim mnie nie zdradziła i chyba tylko ze względu na niego się jeszcze wacham. W sensie nie związku, bo na to nie ma raczej szans przez dziecko ze zdrady, ale wacham się nawet jakiejś niezobowiązującej znajomości bo jednak nie zależy mi na tym, by go zdradziła. Jakby była z tamtym, pewnie bym chciał takiego rewanżu za zdradę. Wiem że to mściwe, ale pewnie bym chciał.
Co to jest niezobowiązująca znajomość? Bo ja jestem chyba za stara i mam zbyt mgliste wyobrażenie czym takie coś ma niby być 🤣. A tak serio - jeśli nie akceptujesz jej dziecka, to odpuść. Znajdź inną. Czego chcesz? Seksu?
Sa tacy co lubią drame.
Nie będą się kręcić wokół tysiąca wolnych, fajnych dziewczyn. Będą dłubać w przeszlosci, rozkładać ja na czynniki pierwsze, spotykać się z eksami. Jednym słowem robić z przeszłości toksyne.
Jak dziewczyna mądra to nie będzie się w to bawić. A jak ma podobne tendencje to tak się latami będą wokół słupa ganiać.
Dokładnie 🙈 prawo przyciągania...a potem zdziwienie że mnie zdradziła. No takie to było trudne do przewidzenia 🤣
 
Czego chcesz? Seksu?

Mnie to bardziej wygląda na chęć dowalenia byłej.
On nie przepracował straty, ona już ma kolejnego faceta, jest w związku, ma dziecko, więc jako tako ułożyło jej się, natomiast on jest ciągle sam i nie miał nikogo od rozstania.
Frustracja bije na kilometr i ja bym stawiała, że teraz chce wejść z buciorami w życie byłej, namieszać, omamić i porzucić, żeby "poczuła się jak ja".
 
A ja myśle, ze chodzi o coś innego. Dla niego cała sytuacja była szokiem. Ja wieku ponad 20lat miałabym problem żeby to obrobić poznawczo. Jak w ogóle coś takiego mogło się wydarzyć? Człowiek wie, ze takie rzeczy się zdarzają. No, ale jest inaczej gdy zdarzają się TOBIE a nie jakieś tam osobie.
On nie zamknął drzwi, czeka na szczęśliwe zakończenie. Oczywiście są takie uczucia jak złość i chcęć odegrania się, ale czy człowiek tak właśnie zrobi. To zależy od jego wewnętrznego kompasu. Bo kto by nie chciał „wymierzyć” kary po czyms takim. Wszyscy oceniają, krytykują, rozdają winy, kary… taki jest gatunek ludzki.
Ale wrócę do tego szczęśliwego zakończenia. Obecnie media mamią nas obrazem świata w którym najgorsze gooowna się wybacza. I najbardziej popiepszone związki wychodzą na prostą. No jest szczęśliwe zakończenie 🤦‍♀️oni mimo wszystko pokonują przeszkody… i takie tam bajki. W życiu są przeszkody, których pokonać się nie da. I często nie ma Happy end. Niektórzy zostawiają otwarte drzwi z nadzieją, ze coś się zmieni. Ze ta krzywda zamieni się w coś dobrego itp.
A potrafimy wybaczać tyle ile potrafimy wybaczyć. A gooowno zawinięte w złoto to nadal goowno…
I czasem takie historie tak po prostu się kończą. Złamanym sercem i depresją, bez Happy end’u. I Ci co ich doświadczyli pamiętają je przez całe życie… Ale z czasem ból ustępuje zrozumieniu 😉I człowiek, wie ze dobrze się stało. Ale są tacy co będą opóźniać ten proces.. dużo by pisać.
 
reklama
Dzisiaj kochaliśmy się. Przyleciała na święta z Facetem i Dziećmi do naszego miasta, ja też odwiedzam Rodziców. Spotkaliśmy się i zrobiliśmy to. Zaraz wracają do siebie. Nie jest więc to początek jakiegoś romansu, bo najwcześniej zobaczy,y się za rok. Może wtedy coś będzie a może nie, nie wiem. Nie mam poczucia zemsty, jej Facet nic mi nie zrobił. Pierwszy raz kobieta zdradziła ze mną, dziwne uczucie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry