reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwukrotny niedoszły Ojciec

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dzisiaj kochaliśmy się. Przyleciała na święta z Facetem i Dziećmi do naszego miasta, ja też odwiedzam Rodziców. Spotkaliśmy się i zrobiliśmy to. Zaraz wracają do siebie. Nie jest więc to początek jakiegoś romansu, bo najwcześniej zobaczy,y się za rok. Może wtedy coś będzie a może nie, nie wiem. Nie mam poczucia zemsty, jej Facet nic mi nie zrobił. Pierwszy raz kobieta zdradziła ze mną, dziwne uczucie.
Frajer jesteś i tyle w temacie 😁
 
reklama
Dzisiaj kochaliśmy się. Przyleciała na święta z Facetem i Dziećmi do naszego miasta, ja też odwiedzam Rodziców. Spotkaliśmy się i zrobiliśmy to. Zaraz wracają do siebie. Nie jest więc to początek jakiegoś romansu, bo najwcześniej zobaczy,y się za rok. Może wtedy coś będzie a może nie, nie wiem. Nie mam poczucia zemsty, jej Facet nic mi nie zrobił. Pierwszy raz kobieta zdradziła ze mną, dziwne uczucie.
szczerze tak samo jak jej to i tobie powinno być wstyd. Macie ten sam poziom...Jak można świadomie pchać się w czyjś związek? Trzeba być totalnym zerem...
 
Może czuję jak by mi była coś winna po latach. I chyba ona też tak czuje. Wiem że postępuję nieetycznie i ona też tak postępuje, macie prawo nas krytykować.
 
Przeczytałam cały wątek. Boże jaki Ty jesteś głupi! Zadufany w sobie laluś, pępek świata... Dawno nie czułam do nikogo takiej odrazy! Winisz była za poronienie, a to może Twoje plemniki są tak chujowe co?
 
Ale po co te wywody?
Nas to naprawdę uj interesuje kto z kim, kiedy i dlaczego? Pamiętajcie, ze karmią wraca i przeorze równo.
 
Może do niej karma wraca. Ja swoje odcierpiałem zanim zrobiłem coś złego. Może to ja jestem karmą?
Do Ciebie wróci , jestem pewna tego. Nie da się czytać tego co piszesz . Jak ostatni bydlak. PS pewnie miałeś chu jowe plemniki, dlatego biedna poroniła . Dobrze ,że się nie rozmnożyłeś 🤯
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry