reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwulatka budzi się w nocy.

Dołączył(a)
22 Sierpień 2010
Postów
4
Moja córka ( 2 latka), budzi się w nocy z mokrą pieluszką , nie płacze tylko do mnie przychodzi i mnie szturcha. Zmieniam pieluchę, kładę ją spać odczekuje przy niej z 10 min i wychodzę. A ona jak gdyby nigdy nic znowu do mnie przychodzi i ja znowu ją kładę do jej łóżka, i tak od 2:30 w nocy niemal do 4:00 nad ranem potem zaczyna płakać i mówi do mnie"mama tu" i pokazuje na moje łóżko i ja się rozczulam i biorę ją do siebie i od 4:00 śpimy do 9:00 ( ja nie pracuje) a mąż oddelegował się do innego pokoju bo nie wyrabia nerwowo. Co się dzieje ? jak to zmienić? może jestem za mało konsekwentna ? ale boję się że takie kursy od łożka do łóżka będą trwały całą noc. Poradźcie mi coś. Dodam, że mała ma swój pokój i normalne łóżko bez szczebelek, a mój pokój jest drzwi obok.
 
reklama
Sama sobe w pewnym sensie odpowiedziałas, brak konsekwencji to straszna sprawa, a ja mam wrazenie ze jej bark jest spowodowany checią przespania sie... Odżałuj kilka nocy, tym bardziej ze nie pracujesz zawodowo. Wytłumacz dziecku ze w waszym łózku spi mamusia i Tatus a w Jej ona i np jakis mis czy lala. W nocy nie ulegaj, odprowadzaj i nie rozczulaj sie na nia. jedyne nad czym powinnas sie rozczulac to twój zwiazek z mezem bo na prawde przez twoją niekonsekwencje cierpi.
 
Do góry