reklama

Dwumiesięczne niemowle a tv

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez andzelika87, 24 Marzec 2015.

1. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Nie wiem co robić, mój maluszek strasznie w tv się wpatruje wrecz wzroku nie odrywa:( jak sie odwroce tylem do telewizora to glowa kreci i się rzuca:( czy jemu zalacza sie uzaleznienie czy tylko ciekawosc :( czy tv calkowicie zlikwidowac z domu:/

2. bojąca

bojąca Fanka BB :)

dziecko fascynują dźwięki i miganie obrazu ale postaraj się żeby jednak trzymać go z dala od telewizora

3. reklama
  4. marlena91

marlena91 Fanka BB :)

Znam Twoj bol. Ale zeby zrezygnowac z tv w ogole to chyba nie potrzebne. Po prostu przebywaj z maluszkiem w innym pomieszczeniu, tam gdzie nie ma tego tv, z drugiej strony z koleji moj synek oglada bajki max 20 min dziennie. Wiem ze tez niktorzy powiedza ze to za wczesnie, ale od tv chyba kazdy z nas jest uzalezniony. I tak jak wyzej dziecko po prostu interesuja dzwieki i kolory i to wszytsko jeszcze sie rusza.

5. magda1978

magda1978 Fanka BB :)

Normalne, że migające, kolorowe obrazy przyciągają uwagę dziecka. Nie musisz mieć chyba non stop tv włączonej? Wyłączasz i po problemie

6. amarant

amarant Początkująca w BB

Moja coreczka tez tak miala tylko ze z laptopem. To zwykla ciekawosc...kolorowe obrazy i dzwieki. Z czasem gdy nabierala nowych umiejetnosci to przestalo ja to interesowac.

Poleć forum