reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwumiesieczne niemowle nie potrafi zrobic kupki

AGUSIENKA Tak jak pisza inne dziewczyny wyzej, jezeli karmisz piersia to kupka bedzie zadka jak woda prawie i powinna byc zolta z bialymi kropkami czasami :) Mleko matki ma same wartosci i wchlania sie w organizm jak mi to mowila polozna. I to prawda ze dziecko nie musi wyprozniac sie nawet okolo 10 dni do 2 tygodni nawet.
Ale skoro sie prezy i nie daje rady, to podaj rumianek, albo herbate KOPERKOWA, na gazy jest bardzo dobra! Dziecko powinno po niej od razu zrobic tyle ze az sie za glowe mozna zlapac czasami :)
Jezeli dalej nie bedzie ci pomagalo to moze faktycznie ty zjadlas cos w stylu kapusty albo jakiegos innego warzywa ktore i u nas doroslych powoduja bole brzucha i problemy ;)
W kazdym badz razie naprawde polecam ta herbatke, zrob ja bardzo cienka, tak zeby zabarwic wode troszke i powinno pomoc. A jezeli nie to problem albo rozwiaze sie sam,z czasem.
I nie sadze zeby dziecko robilo kupke zawsze o tej samej poze, a jak sie prezy i placze to moze to kolki a nie problem z wyproznianiem?
 
reklama
To prawda radosc wielka ;) rowniez kupkę witsm z uśmiechem ;) na razie idzie ku dobremu dotad codziennie kupka jest. Wczoraj nawet 3 razy. Synek robi ją na raty, że tak powiem ;) niestety cały czas steka, i placze bo do końca mu się nie udaje.. jednak nie nie trace nadziei.. ;) również mam nadzieję ze niedlugo zapomnę że taki proble istniał ;) Powodzenia i mam nadzieje, że Twoje problemy też szybko się skończą ;)
 
Do góry