reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dwumiesięczniak nie chce jesc pomocy

Dołączył(a)
9 Listopad 2008
Postów
3
Moja dwumiesięczna córeczka przestała jeść tydzien temu. Karmilam piersia 5 tygodni, pozniej przeszlismy na zwykle mleko modyfikowane (nie hypoalergiczne), po czym zaczely sie pojawiac krostki na buzi. Jako ze ze starsza 3 letnia corka przeszlismy przez to, poniewaz miala skaze bialkowa, domyslajac sie powodu krostek zmienilismy mleko na typ comfort, lecz takze nie hypoalergiczne. Krostki zniknely, pojawily sie za to dluzsze niz zwykle i uciazliwe kolki wraz ze wzdeciami.
Pewnego dnia, jakis tydzien temu moja mala przestala jesc, z 120-130ml/ karmienie zeszla do 60 i to z trudem. Jest na pewno glodna i ssa smoka ale jak podam mleko to sie krzywi i po paru lykach mocno placze. I tak w kolko... Co robic? Jestem w rozpaczy. Na kilka dni zmienilismy mleko na odpowiednik bebilonu mtc bo akurat takie udalo nam sie tu zdobyc ale nie pomoglo ani nic nie zmienilo. Czy to wstret do mleka? Dziewczyny pomozcie!
Mieszkam na wyspach i niestety nie ma tu takiego wyboru mlek jak w Polsce...
 
reklama
A jak sie dziecku odbija po jedzeniu moj maly tez tak mial okazalo sie ze to byly gazy dlatego tez nie chcial mleka. Mozesz sprobowac dac troszke gripe water jak nie pomoze lepiej poradz sie lekarza. Pozdrawaim:-)
 
zaciekawila mnie gripe water, znalazlam informacje w necie ze zostal ten specyfik wycofany z rynku irlandzkiego bo zawieral alkohol... mam infacol ale nie specjalnie dziala...
 
fifi- ta woda na kolke wogóle nie pomaga kup bobotik to jest na wzdęcia i na pewno pomoże i jest bezpieczne a jakie mleka próbowałaś podawać maluszkowi????????
 
Tez uzywalam infakol i tez nie bardzo dzialal pomoglo mu gipe water bekal po tym jak tata heheh:-)jezeli gripe water jest szkodliwa to czemu to nadal sprzedaja ja mieszkam w Anglii i tu dostaniesz to bez problemu. :baffled:
 
Mozliwe ze twoj dzidzius ma kolki ja mialam podobna sytuacje tyle ze karmilam piersia co malego przystawilam to nie chcial jesc wydawalo mi sie ze nie mam pokarmu poszlam specjalnie do lekarza by dowiedziec sie co jest okazalao sie ze David mial kolke i tak bylo prawie 4 miesiace ja stosowalam Viburcol naprawde pomaga stosowalam rowniez przy pierwszym dziecku zawsze sobie mozesz sprowadzic leki z polski ja mieszkam w Irlandi ale jak cos potrzeba to rodzice robia mi paczke z Polski Pozdrawiam
suwaczek_7052884.png
Natalia-I-David-5744.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry